OFFLINE Line 6 Spider V 60 gitarové kombo

 • Video 1
252,00 € Odporúčaná cena 357,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • 10" vlastné reproduktor & vysokofrekvenčný reproduktor dáva ostrý jasnosť.
 • 60-Watt kombo s aktualizované Modeling & On-Board efekty.
 • Wireless-Ready pre výber Line 6 relé vysielače.
 • 128 remeselnícky predvoľby zahŕňajú kultový súpravy & Classic umelec tóny.
 • USB Audio nahrávanie a prehrávanie s Mac, PC, Android & iOS

OFFLINE Line 6 Spider V 60 gitarové kombo

Podrobnosti

Line 6 Spider V 60 gitarové kombo je vybavené systémom full-rozsah reproduktora, ktorý sa skladá z 60 Watt 10" navrhnutý gitara reproduktor a výškový reproduktor vysokej frekvencie, prináša super jasne, že bude znieť skvele s elektroinštalácie, akustika a hudbou. Vybavené vnútorného wireless prijímač, pavúk V 60 je kompatibilný s relé G10T vysielač (predáva sa samostatne) umožňuje wireless výkon a eliminuje potrebu natiahnuté káble. Výber z viac ako 200 novo rafinované zosilňovače, kabín a efekty a rýchlo dial-in dokonalý tón pomocou jednoduchých ovládacích prvkov farebne odlíšené. Tento univerzálny zosilňovač je balená s viac ako 100 špeciálne navrhnuté prednastavenia vrátane kultový súpravy, umelec-postavený tóny a Line 6 originály, dáva vám okamžitý prístup k širokému spektru profesionálne vytočil-v zvuky. Pavúk V 60 ponúka aj USB nahrávanie a prehrávanie s Mac, PC, Android a iOS zariadenia, rovnako ako vstavaný tuner, metronóm a real bubeník slučky, takže je ideálny pre cvičenie, rušenie a tiež nahrávanie.

Referenčné číslo produktu: 79745

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Vlastné reproduktor prináša vynikajúci zvuk

Pavúk V 60 má pridanou silu vybavené systémom full-rozsah reproduktora, ktorý sa skladá z 10" navrhnutý gitara reproduktor a výškový reproduktor vysokej frekvencie. Tento vlastný reproduktor znamená, váš zosilňovač bude znieť skvele s elektroinštalácie, akustika a hudby. Tento inovatívny reproduktorový systém umožňuje vám hrať svoju obľúbenú hudbu, rovnako ako prax gitaru, ktorá je ideálna pre cvičenie.

Wireless-Ready

Tento inovatívny zosilňovač je tiež je vybavený vnútorného wireless prijímač, ktorý je kompatibilný s relé G10T vysielač (predáva sa samostatne) robiť vaše výkony wireless. To wireless vysielač eliminuje potrebu predl ovacie káble, ktoré môžu spôsobiť nebezpečenstvo a efekt zvuku. Relé G10 vysielač funguje s takmer všetky typy gitara, ktoré majú typické 1/4" výstup jack, ktorý sa používa na väčšine pasívne a active nástrojov. Bude wireless nikdy nebol tento zjednodušený alebo jednoduché!

Fast & známe ovládacie prvky

Ako mnoho zosilňovačov z Line 6, pavúk V 60 ponúka jednoduché ľahké-to-use control možnosti s farbou kódovaný control. Táto funkcia je obzvlášť ideálny pre tmavé etapy kde je zlé osvetlenie. Vyladiť nastavenia a parametre priamo na zosilňovač pomocou tradičných gombíky a intuitívne rozhranie pre úpravy.

Obrovské tónové možnosti

Pavúk V 60 umožňuje vyberať z viac ako 200 novo rafinované zosilňovače, kabín a účinky vrátane comp, Distortion, modulácie, Delay, ihrisku/Syth a Reverb. Tento veľký výber on-board účinky eliminuje potrebu pedále a preto robí nastavenia času hračkou.

Okamžite inšpirujúca tón

Pavúk V 60 je tiež vybavený veľkého umelca predvolieb, ktoré boli vytvorené mnohé z dnešných najhorúcejších gitaristov, ako aj kultový plošinu prednastavení na základe neuveriteľné nastavenia z legendárnych piesní a albumov. Okrem toho výber štandardných predvolieb vám umožní dosiahnuť classic Line 6 originály, ktoré bude znieť skvele na akýkoľvek druh hudby.

Rozšírená predvoľby technológiou akustickej Variax®

Pavúk V neznamená len znieť skvele s elektrické gitary, ponúka tiež zvýšenú akustickú presetov, ktoré sú navrhnuté s Variax® akustické technológie, predostrela tonálne kvality akustickú gitaru. Volané účinky ako delay a reverb vám pomôže mať akustickú priemerný zvuk na vyššiu úroveň. Pavúk V prináša akustický tón s hĺbkou a jasnosť, ktoré pravidelne elektrické zosilňovače jednoducho nemôže zápas, zvyšujú celkovo univerzálny zosilňovač a eliminuje potrebu ďalších zosilňovačov.

Vstavaný Extras

Balíčky s extra funkcie, ktorá bude cvičiť a žiť na ďalšiu úroveň, pavúk V 60 má vstavaný tuner, ktorý poskytuje rýchle a presné ladenie. Okrem toho Toto kombo vám tiež pomôže udržať vaše riffy v čase s on-board metronóm a skutočné bubeník slučky zaznamenané pre hudobníkov.

USB konektivita

Ďalším veľkým funkciu že pavúk V 60 má ponúknuť, je to USB schopnosti, ktorá vám umožní nahrávať zvuk s Mac, PC, Android a iOS zariadenia. To zaznamenané výkon môže potom byť zdieľané na sociálnych médií (prostredníctvom telefónu alebo počítača), alebo zmiešaný s inými stopy v ateliéri, možnosti sú nekonečné. Okrem toho V pavúk prichádza s zadarmo Cubase® LE hudobné nahrávacie softvér, dáva vám všetko, čo potrebujete začať nahrávať Skvelá gitara skladby, ako aj upravovať a miešať svoje skladby od začiatku do konca.

Odolná konštrukcia

Rovnako ako prináša všestranné amp, jeho odolná konštrukcia obsahuje vystuženú tvarované rohy, flexibilné rukoväť a classic sivá mriežka handričkou pre optimálnu prenosnosť. Jeho ľahká konštrukcia iba 21 libier pavúk V 60 je perfektný zosilňovač pre cvičenie, rušenie a nahrávanie.

Funkcie

 • 10" vlastné reproduktor a výškový reproduktor vysokej frekvencie prináša ohromujúci jasnosti
 • 60-watt gitarový zosilňovač s aktualizované modelovania a účinky
 • Vybavené vnútorného wireless prijímač, ktorý je kompatibilný s relé G10T vysielač
 • Skvelé pre cvičenie, rušenie a nahrávanie
 • Obsahuje vstavaný tuner, metronóm a bubeník slučky
 • 200 + amp a FX modelov násjť rýchle a jednoduché ovládanie
 • Full-rozsah reproduktory znejú skvele s elektroinštalácie, akustika a hudby
 • 128 remeselnícky predvoľby zahŕňajú kultový súpravy & classic umelec tóny
 • Všetky zosilňovače a efektov zvuky sú ľahko upraviteľné pomocou ovládacích prvkov na prednom paneli
 • USB nahrávanie a prehrávanie s Mac, PC, Android™ a iOS zariadení
 • Kompatibilné s Line 6 FBV™ 3 a FBV MKII nohy radiče (predáva sa samostatne)
 • 1/4" gitarový vstup, slúchadlový výstup 1/8", 1/8" stereo aux vstup

Špecifikácie

 • Reproduktor: 10"
 • Výstupný výkon: 60 watt
 • Rozmer výrobku: 9,1" L x 17.4" W x 16,9 "H
 • Hmotnosť produktu: 20.5 libier
Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.