DISC základné naparovat Sonar X1 výroba softvér

88,00 € Odporúčaná cena 101,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Softvér výroby nevyhnutné Cakewalk sonar X 1

DISC základné naparovat Sonar X1 výroba softvér

Podrobnosti

SONAR X 1 základné má úplne prepracované používateľské rozhranie že robí tvorbu hudby rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek inokedy. Vytvoriť s špici hudobné nástroje ako krok sekvencer a The Matrix. Prispôsobenie pracovného priestoru s rozhraním prekrytie. Ruky na kontrolu s Active radič technológie (AKT). S kolekciu silný efekty a nástroje, ktoré vám pomôžu začať a viac k dispozícii skladby ako DAWs ocenenia dvojnásobok ceny SONAR podstatné je perfektný spôsob, ako dostať nohy mokré a začať tvorbe vlastné masterpiece.

Referenčné číslo produktu: 18940

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

LENOCH 2.0 dorazil

Prekrytie - Vitajte pracovného priestoru

Pozrime sa tvárou, je - neustále miešanie a zmena veľkosti spousta plávajúce windows je tak posledné desaťročie. Presne hodí pre dnešné hudby výroby, SONAR X 1 bezpříkladným používateľské rozhranie dizajn urýchľuje toku činností a poskytuje čistým a moderným vytvorenie prostredia. Prekrytie zavádza ďalšej generácie priestoru a nastáva novú úroveň jednoduchosť tým, že poskytuje inteligentné rozhranie, ktoré presúva mimo moderný, jednom okne dizajn a usporiadanie neporiadok.

Prehliadač - všetky vaše obsah Unifikovaný

Úplne prepracované prehliadač organizuje všetky vaše obsah do jedného, ľahko spravovaných miesta. Potiahnite a pustite čokoľvek si môžete myslieť z prehliadača priamo do pracovného priestoru.

Inšpektor - nájsť to, čo ste hľadal

Získajte všetky vaše klip, koľaje a kanál údajov - centralizované a na dosah ruky. Nový inšpektor bohatstvo údajov sa zobrazuje v malou stopu a umožňuje na ergonomickým skladby miešanie. S prekrytie, to? s tiež sú plne skladacie, rozšíriteľná, Dokovateľný a floatable.

Smart nástroje - pracovať inteligentnejšie, nie ťažšie

SONAR to nástroje majú boli úplne vylepšený pre X 1. Väčšina funkcií sú teraz vykonať s jednotného implementovať, že prepínače automaticky na základe kontexte. Toto dramaticky zrýchľuje úprava a usporiadanie odstránením potreby neustále prepínať nástroje.

Ovládací panel - celkovú kontrolu zrůda

Funkciám rozhodujúce rýchlo a jasne s nový modulárny ovládací panel. Moduly logicky skupiny súvisiacich funkcií a môžu byť usporiadané podľa vášho želania. Je to úplne skladacie, rozšíriteľná, Dokovateľný a floatable.

MultiDock - miesto pre všetko

MultiDock je neoddeliteľnou súčasťou prekrytie rozhranie, ktoré vám umožní zajet a ľahko prístup k akejkoľvek z SONAR? s názory na jednom mieste. Zobrazenia konzoly, krok sekvencer, Piano rolka - dokonca nástrojov a efekty je možné všetky uvedené v rámci jednej konsolidovanej oblasti. Ultimate pružnosti, MultiDock, samotný môže byť rýchlo zbalené alebo rozbalené, a dokonca sa môžu na monitore úplne oddelené.

Screensets - práve tak, ako ste si vzpomněl, že

Za projekt Screensets nezabudnite každé okno poloha, rozmery a štát a sú prístupné priamo z ovládací panel alebo prostredníctvom qwerty klávesnice. Predvolené Screensets sú pripravené ísť pre len o akejkoľvek výroby scenár predstaviteľné alebo vytvoriť vlastné Screensets pre sledovanie, miešanie, zablokovania, alebo experimentovanie. Pripomínajú všetko - presne tak, ako ste ju zanechali.

Vlastnosti/špecifikácie:

Ďalšie špecifikácie:

Minimálne systémové požiadavky:

Operačný systém:

  • Systém Microsoft Windows XP SP3 (32-bit)
  • Microsoft Windows Vista SP2 (32-bit)
  • Microsoft Windows 7 (32-bit)

Rýchlosť procesora:

  • Intel Core 2 Duo E8200 2.67 GHz/AMD Phenom Quad Core 9750 2,4 GHz

Pamäte

  • 2 GB RAM

Rozlíšenie obrazovky:

  • 1280 x 800 minimálne

Miesta na pevnom disku:

  • 200 MB pre inštaláciu (15 GB pre úplnú inštaláciu)

Médiovej jednotky

  • DVD-ROM, DVD /-R alebo DVD /-RW Drive vyžadované pre inštaláciu