DISK na bicykli 74 MAX/MSP a Jitter Bundle, verzia 5

  • Video 1
631,00 € Odporúčaná cena 654,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Vybudovať vlastné pluginy a používateľské prostredie .
  • Design vlastnú rozhrania a vizualizácií .
  • Plná podpora DSP midi, OSC a audio .
  • Použitie Jitter intergrate video alebo vizualizácia do vášho patch

DISK na bicykli 74 MAX/MSP a Jitter Bundle, verzia 5

Podrobnosti

Interaktívne grafické programovacie prostredie pre hudby, zvuku a médií.

Pre viac ako dve desaťročia, ľudí boli pomocou Max/Extrahujte urobiť ich počítače robiť veci, ktoré odrážajú ich jednotlivých nápady a sny. Kompatibilný s Mac a Windows, Max/Extrahujte poskytuje pravda, cross-platform authoring a voľný runtime verzie.

Referenčné číslo produktu: 14058

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Kliknite na odkaz nižšie sa pozerať na video Úvod do Jitter Autor John deKron

Čo je s názvom?

Max/Extrahujte Jitter je tri veci:

  • Max, grafické programovacie prostredie, ktoré poskytuje používateľské rozhranie, načasovanie, komunikácie a MIDI podporu
  • Extrahujte, pre real-time audio syntézu a DSP
  • Jitter, pre video a matice spracovanie údajov

Max prehľad

Max užívateľov sú ľudia, ktorí chcú robiť veci, ktoré presahujú obmedzenia bežných softvér. Max je vizuálne programovací jazyk - pripojíte objekty spolu s patch káble navrhovať, čo chcete. Pre krátky film zachycujúcu funguje tento proces, kliknite sem.

Zatiaľ čo ľudia používajú Max vytvoriť širokú škálu aplikácií, má primárne určený zvládnuť základné prvky médií: čas, interaktivity a kontroly.

Extrahujte prehľad

Extrahujte vám dáva stavebných blokov syntézu a DSP jazyka vo vizuálnej podobe. Ale ešte dôležitejšie je, Extrahujte umožňuje syntézu a DSP kontrolovať v expresívne a silným spôsobom. Skutočnosťou však je, existuje iba toľko spôsobov, ako sa robí zvuk, ale nie neobmedzený rôzne spôsoby na ovládanie zvuku, spôsobené Extrahujte spôsob, ako zvukové objekty práce spolu s Max načasovanie, kontrolu a používateľ rozhrania nástroje.

Jitter prehľad

Jitter rozširuje Max/Extrahujte programovacie prostredie na podporu realtime manipulácia grafiky, videa, 3D a iné súbory údajov v rámci jednotný spracovanie architektúry. A Jitter 1.7 bol aktualizovaný na prácu s Max 5, ktoré zahŕňa podporu pre "sondáž" vizuálne ladiť vaše výtvory, automatizované inšpektorov pre prezeranie atribúty objektu, integrovaný dokumentáciu, unicode text a ďalšie.

Pretože Jitter ako Max/Extrahujte, je vo svojej podstate druhové, ponúka neobmedzené možnosti kreatívne prieskumu. Či vás zaujímajú video spracovania, interaktívne umenie výučby nových médií alebo vizualizácia dát, Jitter ponúka aj vysoké a nízke úrovne nástroje pre prácu v vzrušujúce nové spôsoby.

Jitter abstracts všetky údaje ako viacrozmerné matríc, takže objekty, ktoré procesu obrázkov môže tiež spracovávať audio, odmernej údajov, 3d vrcholy, alebo akékoľvek číselné informácie môžete získať do počítača. Spoločné zastúpenie jitter to zjednodušuje reinterpretation a transformácie médií. A s Jitter, veľa typov údajov môže spracovávať na GPU, zdvihne masívne paralelné výpočtový výkon dnešnej najnovšie grafických kariet.

Video

Hoci Jitter architektúra je všeobecné, vysoko je optimalizovaný na použitie s video údajov a vykonáva s dechberoucí rýchlosť. Robustnú súpravu matematické operátory, klíčování a compositing, analýzy, farebný priestor konverzie a farebné korekcie, alfa kanál spracovanie, priestorové warping, filtre založené na konvolúcie a špeciálne efekty dodať stavebných blokov pre vaše vlastné vlastné video ošetrenie.

Jitter zahŕňa rozsiahlu technickú podporu pre Apple's QuickTime architektúry, ako napríklad prehrávanie všetkých QT podporované súborové formáty, real alebo nonreal úväzok súbor vytvorenie, úprava operácií, import alebo export schopnosti, integrované v reálnom čase QT efekty, video digitalizácie, QTVR, konverziu formátu súboru a viac. QuickTime audio môže byť smerovaný do Extrahujte využívať Extrahujte je výkonný audio spracovanie spôsobilostí. Pre výrobné prostredia, Jitter poskytuje podporu pre digitálne video kamery control (DV), rovnako ako vstup a výstup cez FireWire a podpora viacerých monitorov pre výkon situácie.

2D/3D grafika

Podporu integrovaného 2D a 3D grafiky jitter's poskytuje nástroje použiť hardvérové akcelerovanej aplikácie vypíše OpenGL grafiky spolu s videom, vrátane schopnosti textúru 3D geometrie s video prúdov v reálnom čase, konvertovať audio a video prúdov priamo do textu 2D a 3D geometrie údajov a vykreslenie modely, dát NURBS, a iných spoločných tvarov. Existuje dokonca nízkej úrovni prístup k údajom geometrie a väčšina OpenGL API pre tých, ktorí potrebujú byť bližšie k strojovému zariadeniu.

Jednoduché pou ívanie

Jitter je úzko späté s cykly "74 Max/Extrahujte grafické programovacie prostredie, ktoré umožňuje vizuálne pripojiť spracovania údajov objekty spolu s patchcords vytvárať vlastné aplikácie v podobným spôsobom ako analógové modulárny syntetizátory.

Táto vizuálne rámec poskytuje právomoc vybudovať vlastné jedinečné obrazové efekty, realtime video mixpulty, audio visualizers, image audio syntetizátory, počítačových obraz generátory, dávkový program konvertor/spracovateľ alebo čokoľvek vaše srdce túži. Môžete zdieľať programy rozvíjať s ostatnými používateľmi Max/Extrahujte a vytvoriť samostatný aplikácie, rovnako ako je v súčasnosti možné s Max/Extrahujte. Bezplatná verzia Runtime je k dispozícii spúšťajúcej ľubovoľnej aplikácie vytvorené s Max/Extrahujte Jitter.

Jitter obsahuje súbory Interaktívneho Pomocníka pre každú jeho objektov, podrobnú dokumentáciu, 37 Tutoriály a bounty užitočné príklady.