Trombon

Trombón je dychový nástroj najzreteľnejšie pomocou snímku na rozdiel od ventilov alebo kľúče zmeniť rozstup nástroja. Od život starej hudby ako Sackbut, moderné trombón prichádza v rôznych veľkostiach, od malých alto trombón právo prostredníctvom bass trombón, najbežnejšie veľkosti sú tenor. Niektoré pozoun tiež prísť s triggery, ktoré poskytujú väčší rozstup rozsah a pomoc, tuning.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie trombón

Prvých 16 produktov

O Trombones

Časť mosadz rodiny, trombón bol asi viac ako 600 rokov a je len modernej orchestrálne dychový nástroj, ktorý dokáže prehrávať všetky poznámky chromatická stupnica od začiatku. Charakterizované jeho Teleskopická slide pozauny je široko používaný v klasickej hudbe a bol používaný v niekoľkých kusoch Mozart a Beethoven.

Vyhlášený ich hudobné nástroje ponúkame Yamaha pozoun za najnižšie ceny na internete. V Gear4music.com sme hrdí aj ponúknuť naše značkové Gear4music pozoun vrátane tenor trombón začiatočník baleniach. Naša premium Coppergate a Jupiter rozsahy sú navrhnuté ako alternatívna možnosť, určený pre postupujúce trombón hráčov. Všetky Táto voľba a celý rad trombón príslušenstvo máme všetko, čo potrebujete.