Efektových procesorov

Účinky procesory určené pre živé aplikácie siahajú od reverby a oneskorenia multi efekty. Z malé akustické sólovo na plnohodnotnú kapelu koncerty, zvukové efekty sú dôležitým nástrojom pre hudobníkov a inžinieri pridať dokončovacie touches mix a dať mu požadovaný pocit.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie efektových procesorov

Prvých 36 produktov

O procesory na spracovanie signálov

Účinky spracovatelia široko používajú pri zaznamenaní štúdiá miesto výroby na zaznamenávanie spev, gitary, basová gitara, bicie, klávesy a iných nástrojov. S účinkom od jemné zmeny dokončiť transformáciu zvuk dramatickým spôsobom.

Rôzne efekty z dozvuku, meškanie, zbor, príruby a oveľa viac znamená, neexistuje žiadny koniec rôzne tóny a zvuky môžete vytvoriť v ateliéri. Na Gear4music.com vieme, že hudobníkov usilovať vytvoriť svoje vlastné jedinečný zvuk a techniky. Majúc toto na mysli máme rozsiahly výber signálu procesor efekty jednotiek z vedúcich výrobcov a dobre známe efekty jednotky ako Alesis MicroVerb 4 signálny procesor, vytvorené s cieľom poskytnúť širokú škálu skvele-ozvučenie, ľahko-to-use efekty štúdiá a inžinieri podobní.