Roland

Gear4music.com

Nástroje, ktorým môžete dôverovať. To je dôvod, prečo je Roland prvou voľbou mnohých hudobných tvorcov. A je to tiež dôvod, prečo máme taký blízky vzťah s touto značkou my. Od ich V-Drum súprav a gitarových zosilňovačov, až po klávesy a syntetizátory. Nájdete u nás vždy plný sortiment značky Roland a naši interní odborníci radi zodpovedia akékoľvek vaše otázky. Zobraziť všetky informácie

Roland bestsellery

Prvých 27 produktov

Informácie o značke Roland

Značka Roland bola založená v Japonsku v roku 1960 - medzi hudobnými výrobcami je teda relatívne stará a prežila najrôznejšie zmeny v oblasti technológií, keďže vždy dokázala byť o krok napred a stať sa tak jednou z najvýznamnejších a najpoužívanejších značiek v elektronickej hudbe aj produkcii po celom svete.

Od roku 1972 je Roland považovaný za priekopníka mnohých revolučných technológií a na konte má aj viacero svetových prvenstiev. V posledných desaťročiach sa žiadna z rodín nástrojov Roland neteší väčšiemu uznaniu a rešpektu, ako revolučná séria V, v ktorej sú V-Bicie, V-Piána, V-Synthy a ďalšie nástroje.

Od syntetizátorov a digitálnych záznamových zariadení cez gitarové efekty, elektronické perkusie, digitálne klavíry až po domáce klávesy a zosilňovače, Roland sa drží v čele inovácií a pokroku už viac ako 30 rokov a nezdá sa, že by sa na tom malo niečo zmeniť.