Štúdiové monitory

Počujte všetko. Štúdiové monitory umožňujú presne počúvať všetko, čo sa deje vo vašich skladbách, takže môžete dokonale vytvárať, mixovať a mastrovať svoje skladby. Reproduktory pre štúdiové monitory sú potrebné, keď je rozhodujúca presná reprodukcia zvuku. A navyše, pri každom novom nákupe od Gear4music dostanete aj dvojročnú záruku.

Zobraziť všetky informácie

Najpredávanejšie štúdiové monitory

O štúdiových monitoroch

Štúdiové monitorovacie reproduktory sú nevyhnutné pri miešanie zvuku na profesionálnej úrovni. Dávajú presnú odozvu a sú určené na výstup neskresleného zvuku tak, že používateľ môže kombinovať presný a verný nahrávaný materiál.

Subwoofery sú reproduktorové skrinky, ktoré sú určené na reprodukciu nízkych frekvencií. Sú niekedy používané spolu s nearfield reproduktormi na kompenzovanie obmedzení, ktoré niekedy nájdete na menších modeloch štúdiových monitorov.

Aktívne a pasívne sú dva hlavné typy reproduktorov. Aktívne reproduktory majú vnútorné zosilňovače, čo z nich robí lepšie prenosné varianty, ako sú pasívne reproduktory. Pasívne reproduktory potrebujú externý zosilňovač a sú vhodné pre trvalé inštalácie. Mnoho ľudí dáva prednosť ich kontrole a schopnosti kombinovať tieto reproduktory s rozličnými typmi zosilňovačov.