Audio rozhrania

Vytvárajte vysoko kvalitné nahrávky. Audio rozhrania vám umožňujú nahrávať vaše nástroje, spev a syntetizátory do počítača vďaka poskytnutiu všetkých potrebných pripojení pre mikrofóny, nástroje a syntetizátory. Kúpte si audio rozhranie na Gear4music a získajte 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí a dvojročnú záruku.

Zobraziť všetky informácie

Najpopulárnejšie audio rozhrania

O zvukových rozhraniach

Či už sa chystáte nahrávať gitaru alebo klávesy, najlepší spôsob zapojeia a nahrávania stôp do počítača poskytuje audio rozhranie

 

USB, Thunderbolt aj Firewire typy rozhraní ponúkajú nahrávajúcemu muzikantovi či producentovi rôzne možnosti. V závislosti od požiadaviek, aké na rozhranie kladiete, na Gear4music stránkach venovaných audio rozhraniam nájdete mnoho možností v rozmanitých cenových kategóriách.

Čo sa týka konektivity audio rozhrania, USB je najbežnejší typ pripojenia pre PC aj Mac. Firewire pripojenia sú druhé najrýchlejšie po USB, nasleduje Thunderbolt 3, čo je najrýchlejší typ pripojenia pre audio rozhranie. Thunderbolt 3 používa "USB Type-C" pripojenie, ktoré vyzerá identicky ako USB Type-C konektory, ale bude fungovať len pri pripojení do vyhradeného Thunderbolt 3 portu.