O redakcii spravodajských noviniek Gear4Music.comMichael Storey

Michael pravidelne prehľadáva web a tlač, aby našiel tie najhorúcejšie a najvzrušujúcejšie príbehy, ktorým vdýchne nový život svojim obdivuhodným prehľadom o trhu s hudobninami. Vďaka úzkej spolupráci Gear4music s dodávateľmi a odborníkmi, má Michael prístup aj k exkluzívnym informáciám zo širšieho zákulisia hudobného priemyslu. Naši experti ho pravidelne zásobujú tými najčerstvejšími novinkami. Michael sa najradšej zaoberá témami gitár a domáceho nahrávacieho vybavenia.


Jonathan Meager

Jonathan je neustále na love tých najzaujímavejších a najneobvyklejších príbehov pre spravodajský kanál Gear4music.com. Prináša nám najčerstvejšie informácie o kapelách na vzostupe, najnovších nástrojových technológiách aj trhových novinkách z veľtrhov a výstav po celom svete. Jonathana zaujíma najmä počítačová hudobná produkcia a syntetizátory. Rád je vždy prvým, kto sa dozvie o akejkoľvek novej výbave z tejto oblasti.


Victoria Brown

S neutíchajúcim záujmom o gitary a basy je Vicky ideálnou posilou marketingového tímu Gear4music.com. Zanietene Vám prináša tie najnovšie ponuky, zľavy a propagačné zvýhodnenia od našich dodávateľov, ale tiež zákulisné novinky zo života stúpajúcich aj etablovaných hviezd hudobného neba.


Liz Cage

Liz pracuje na našom fotografickom oddelení. Má však tiež vášeň pre hudobné novinky a vždy rada pátra po tom, aké nástroje a výbavu používajú jej obľúbení hudobníci. Často ju môžete strtnúť v publiku na koncertoch či festivaloch po celej krajine.


Steve Reid

Steve je v Gear4music.com expertom na bicie, vlastní obrovské množstvo bubnov a perkusií. Vďaka bohatým koncertným skúsenostiam s viacerými kapelami je Steve na slovo vzatým odborníkom, keď pride na informácie o tom, ktorý umelec používa aké vybavenie. Jeho prehľad uplatňuje Gear4music aj vo fundovaných článkoch o bicích v oddelení Tipy a rady .


Andrew Wass

Andrew dohliada na to, aby spravodajský kanál Gear4music.com prinášal vždy len tie najpresnejšie a najrelevantnejšie informácie. Po desiatich rokoch práce v hudobnom priemysle to naozaj dokáže posúdiť. Keďže v minulosti riadil vlastné hudobné štúdio, má úžasné vedomosti o nahrávaní a hudobnej produkcii.Kontaktujte náš redakčný tím

Ak pre nás mate akékoľvek tipy a námety, prosím, kontaktujte nás na : articles@gear4music.com

Pre akékoľvek komentáre či pripomienky k nášmu spravodajstvu nás, prosím, kontaktujte na: editors@gear4music.com


Nájdete nás aj na Facebook, Twitter, Google+, Pinterest and Instagram.