Gear4music akustické gitary

Gear4music akustické gitary sú k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, preto sú ideálnou voľbou pre akéhokoľvek začínajúceho gitaristu.

Zobraziť všetky informácie

Populárne Gear4music akustické gitary

Prvých 12 produktov

Oboznámte sa s akustickými gitarami

Tri hlavné typy akustické gitary sú dreadnought, cutaway a roundback. Dreadnought gitary majú telo v tvare zvona a vyvinula ich po prvý raz slávna spoločnosť CF Martin & Company. Postupne sa tento typ zaradil medzi štandardné tvary akustických gitár. Cutaway gitary majú odsadené výrezy v tele hneď za krkom, čím uľahčujú gitaristom hru na nižšej časti hmatníka. Roundback gitary nemajú plochý, ale zaguľatený chrbát, čo vytvára čístejší a jasnejší akustický gitarový zvuk.

Ostatné veci na zváženie pri nákupe akustickej gitary

Tí, ktorí si chcú kúpiť akustickú gitaru a okamžite začať hrať, by nemali prehliadnuť balík elektroakustickej gitary s jedným výrezom + príslušenstvom, ktorý je dodávaný so sadou náhradných strún a puzdrom spolu len za 97,80€. Ďalšie populárne príslušenstvo tvoria produkty ako lak na gitaru, brnkátka či ladičky, zatiaľ čo majitelia elektro akustickýc gitár iste ocenia tréningové akustické zosilňovače. Klasické zosilňovače budú pravdepodobne potrebné najmä pre tých, ktorí plánujú hrať naživo.