Syntetizátory

Výkonný nástroj pre vašu hudbu. Syntetizátory robia všetky druhy zvukov od elektronických až po nepredstaviteľné, dokážu dokonca napodobňovať aj tradičné nástroje. Každý syntetizátor je jedinečný a ponúka exkluzívne funkcie, ako sú vlastné predvoľby a ovládacie prvky zvukovej manipulácie. A čo viac, pri každom nákupe nového produktu od Gear4music získate dvojročnú záruku.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie synthy a moduly

Synth Information

Synthy spadajú do mnohých kategórií. Pracovné stanice a aranžéry sú schopné umožniť hudobníkovi vytvoriť originálny, kompletný hudobný kúsok. Pracovné stanice vytvárajú skladby lineárnym spôsobom pomocou sekvencéra, ako aj niektoré aranžéry, ale taktiež využívajú intrá, výplne, variácie a koncovky na vybudovanie skladby zloženej z rôznych častí. Pracovné stanice obsahujú funkcie arpeggios a loops, zatiaľ čo aranžéry obsahujú štýly. Tie posledne uvedené sú profesionálne keyboardy preferované mnohými hudobníkmi na živú hudobnú produkciu, avšak neznamená to, že sú zakaždým tou najlepšou voľbou.

Pracovné stanice sú často vnímané ako najvhodnejšie zariadenia pre originálne hudobné vystúpenia, kedže majú väčšiu paletu nástrojov pre vytváranie zvukov, jednoduché programovanie a schopnosť používať komerčné MIDI súbory na covery piesní. Predpripravené MIDI súbory môžu takisto umožniť hudobníkom vytvoriť efekt kompletnej kapely pri hre.

Aranžéry sú zase považované za vysoko profesionálne nástroje, niektorí ich dokonca považujú za ekvivalent celej "vreckovej kapely". Funkcia štýlu napomáha tým, ktorí zápasia s časovými obmedzeniami, aby získali výsledky rýchlejšie, zatiaľ čo nástroje sú vytvorené tak, aby zneli tak, akoby hrali naživo. Aranžéry môžu slúžiť aj ako učebná pomôcka, kedže umožňujú nahliadnuť do rôznych žánrov hudby.