Gibson gitary

Gear4music.com

Gibson má prísť po ceste, pretože spoločnosť bola založená pred 100 rokmi. Z pôvodne výrobných mandolíny, sú teraz zodpovedný za vydávanie guitar world, niektoré z najvýraznejších elektrická gitara vzory na trhu, predovšetkým Les Paul a gt, ako aj Flying V a Explorer modelov. Zobraziť všetky informácie

Gibson sản phẩm bán chạy

Prvých 15 produktov

O Gibson

Zakladateľ Gibson Orville Gibson vyrábať Mandolins v Michigane, neskoré 1890s. Vynašiel prvý archtop gitary používa rovnaký typ arch Top nájsť na husle. V 1930 to boli Gibson tiež tvorby flattop akustické gitary, ako aj prvý komerčne dostupné dutá telies elektrická gitara.

Neskôr v začiatku 1950, Gibson zavedené jeho prvých a najobľúbenejšie gitara doteraz, Les Pual ako elektrickú gitaru bol rastie v popularite. Odvtedy Les Paul, sa stal jedným z najviac rozoznateľné a populárne gitary, používajú Jimmy Page, Keith Richards, Jeff Beck, Pete Townsend, lomka a veľa viac kultový kytaristů.

Gibson tiež uvoľní ostatné populárne modely, ako napríklad SG, ES-335, Explorer, Flying V a mnoho iných gitary, ktoré sa používajú pri všetkých žánrov hudby z rock, pop, reggae na blues. Že na iba 50 licencovaných obchodníkov UK Gibson môžeme ponúknuť fantastické výber Gibson elektrické gitary, akustické gitary, basové gitary a príslušenstvo naraz najnižších cien na internete.