Fender Amps

Gear4Music.com

Fender ampéry opakovane dodať žáner definovanie zvuky - Fender je zrejme najviac oboznámený meno vo svete elektrickú gitaru. View All Information

Najobľúbenejšie Fender gitarové zosilňovače

Prvých 13 produktov

Fender gitarových zosilňovačov

Fenderje Frontman zosilňovače dodať kvalitné solid-state tón na nízku cenu. Tieto SSD zosilňovače sú skvelé pre začiatočníkov, ale sú tiež populárne s gitaristov, ktorí hľadajú pre zväzok na rozpočet - Frontman 212R balenie 100 wattov energie a palubný reverb do dvoch kanálov.

Hot Rod série boli zavedené ako mid-ocenených all-ventil zosilňovače. Predstavujeme klasickú 50 styling v celom rozsahu, Hot Rod série využiť rúr Groove ventily pre prírodné, odvážny rúrky overdrive. Populárne Hot Rod Deluxe ponúka 40-w all-ventil tón v výbehu 1 x 12 ".

Vintage reedícia série vziať classic all-ventil Fender amp modelov z histórie a reedícia pre dnešný hráčov. Vintage reedícia zosilňovače sú vyrobené byť čo najbližšie k pôvodnej spec čo najskôr a sú pomenované po roku spec bol prevzatý z. "65 Deluxe Reverb a " 65 Princeton Reverb sú obe ctený amp modelov z Fender obdobie vopred-CBS a ponúknuť hráčom faithful rekreáciu niektorých z najväčších zosilňovače v histórii.

Vintage upravené série kombinovať slávnej tón Fender ventil zosilňovače, s flexibilitou modernej technológie SSD ako palubný DSP efekty. Deluxe VM trvá jeho dizajn drahocenné Deluxe Reverb, zatiaľ čo Pridávanie efektov vysokej kvality, ako delay a chorus. Super Champ XD je 15-Watt hybrid, ktorý poskytuje rovnaké funkcie v menších, nižšia-poháňal kabinetu.

O ampéry gitaru Fender

Hoci to bolo Stratocaster a Telecaster že Fender v na meno domacnosti, Leo Fender začal robiť gitarovych zosilňovačov pred on vyrobene gitary. Prva zosilňovače boli klasicke trubice zosilňovače, ale neskor 1960 spoločnosti začali vyrobu tuheho skupenstva modely priliš.

Fender gitarove zosilňovače boli obľubene hudobnikov, hudobne spektra od ich vynalezu v roku 1945. Blackface, Silverface, Brownface a Tweed Fender gitara amp rozsahy prišli pomocť definovať zvuk mnohych hudobnych žanrov, od surfovať na shoegaze a krajiny elektricke Blues.

V 60s, John Lennon priaznive Deluxe Reverb. V neskorych 80s, Kurt Cobain použiva "65 dvojča na zaznam"Bleach". Dokonca aj vačšina modernych kapely ako Bloc Party, No Age a najlepšie Coast prospech Fenderje nadčasovy ton.