Dynamické mikrofóny

Každý dynamický mikrofón má svoj vlastný individuálny zvuk a každý umelec má svoj vlastný vkus. Na Gear4music.com máme široký výber dynamických mikrofónov z čoho vyberať, všetko za nízke ceny od špičkových značiek mikrofónov ako Shure, Rode, Behringer a mnoho ďalších.

Zobraziť všetky informácie

Dynamické hlasové mikrofóny

Prvých 96 produktov

Ďalšie informácie o mikrofónoch

Keďže každý mikrofón je navrhnutý pre iný účel a prostredie, tieto faktory musia zvážiť budúci kupujúci. Napríklad, zatiaľ čo mikrofón SM58 môže byť ideálny pre spev, ale súprava Shure PGDMK6 Drum Microphone Kit môže byť vhodnejšia na snímanie snare, toms a basového bubna.

Bubeníci, ktorí chcú mic svoje súpravy môžu sami mať rad otázok, aby zvážila, ako je to, či chcú používať štandardný súbor kondenzátorové mikrofóny alebo mikrofón, ktorý je navrhnutý špeciálne pre tento nástroj, kompletný s klipmi. S rôznymi dostupnými možnosťami, ako aj s nekonečným počtom možných konfigurácií bicích, môžu byť hráči dobre informovaní, aby dôkladne preskúmali rad mikrofónov na trhu predtým, ako sa rozhodnú, ktorý mikrofón najlepšie vyhovuje ich potrebám.

Ďalšou otázkou, ktorá sa má zvážiť, je, či užívatelia chcú nízke alebo vysoké impedancie mikrofóny. Bývalý mikrofón môže prenášať signály cez stovky stôp bez znateľného zhoršenia kvality zvuku. Signál na dostupnejších mikrofónoch s vysokou impedanciou sa však môže zhoršiť, ak sa použijú káble nad 20 stôp. Či tak alebo onak na Gear4music.com máme široký výber mikrofónu.