Dynamické mikrofóny

Každý Dynamický mikrofón má svoj vlastný individuálny zvuk a každého umelca má svoj vlastnej chuti. Na Gear4music.com máme široký výber dynamické mikrofóny vyberať všetky za nízke ceny z hornej mikrofón značiek ako Shure, Rode, Behringer a mnoho ďalších.

Zobraziť všetky informácie

Dynamické vokálny mikrofóny

Prvých 100 produktov

Ďalšie informácie o mikrofónoch

Keďže každý mikrofón je určený pre iný účel a životné prostredie, tieto faktory potrebné posúdiť perspektívni nákupcovia. Napríklad, zatiaľ čo SM58 mikrofónu môže ideálne vyhovoval pre spev, ale Shure PGDMK6 Drum mikrofón Kit môže byť viac vhodné pre miking do osídiel toms a drum and bass.

Bubeníků, ktorí chcú mic ich zostavy môžu samy majú niekoľko otázok s cieľom zvážiť, ako sú napríklad či chcú používať štandardnej množiny kondenzátorový mikrofóny alebo mikrofón, ktorý je určený špeciálne pre tento nástroj, kompletný s klipy. S rôznymi možnosťami dostupnými, rovnako ako nekonečné čísla možné bubon konfigurácie, hráči môžu dobre informovaní výskumu mikrofón rozsah trhu dôkladne pred rozhodovaní, aký mikrofón najlepšie vyhovuje ich potrebám.

Ďalšou otázkou posúdiť je, či používatelia chcú nízke alebo vysoké impedancia MIC. Bývalý mikrofónu môže prenášať signály cez stovky nohy bez výrazné zhoršenie kvality zvuku. Signál na viac cenovo vysoko impedancia mikrofóny však môžete zhorší, ak sú použité káble počas viac ako 20 stôp. Či tak alebo onak na Gear4music.com máme široký mikrofón výber.