Elektrické gitary

Elektrické gitary a gitarové príslušenstvo od najlepších značiek, vrátane Fender, Gibson a Marshall zosilňovačov.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie produkty

Elektrické gitary - čo je potrebné zvážiť

Čo je to elektrická gitara?

Elektrická gitara je strunový nástroj, ktorý používa magnetické snímače aby sa zvuk. Otáčaním vibrácie strún na signál zvuku nástroja môžete zosilnený a zmenil. Toto je robené cez zosilňovač gitara a gitara pedále.

Nie všetky gitary zvuk rovnaký. Typ snímača, struny, drevo a karosérie diktovať zvuk gitary robí. Jedným z najdôležitejších rozhodnutí môžete urobiť gitarista je, či sa dostať pevné telo semi-Hollow, alebo hollow body gitara. Pevné teleso má rezanie tón s množstvom sustain, keďže hollow body má teplejšie, viac zaoblený zvuk.

Stredné krajiny je polo-duté, ktorá je hollow body s veľký blok dreva beží cez stred. Tieto ponúkajú viac kôry to solídne telo, zatiaľ čo poskytuje niektoré rezonancie nachádzajú v dutých orgánoch.

Preskúmajte náš sortiment typov elektrická gitara.


Aký je najlepší štartér elektrická gitara?

Najlepšie elektrická gitara starter je jeden vy, alebo osoba, kupujete, chcete zdvihnúť a hrať každý deň. Zvážiť, aký druh hudby, hráč má rád a je pravdepodobné, že bude hrať. Urobiť nejaký výskum na aký druh hudby perspektívne oblek gitaru a amp najlepšie.

Praktické rady pre vyskladnenie gitaru by bol, nájsť ten, ktorý je správnu veľkosť pre hráčov. Ponúkame sortiment rôznych veľkostí pre každého. Iné ako to, že je až váš rozpočet a nezabudnite, budete potrebovať zosilňovač!

Prehľadávať starter gitara balíky z tradičných gitaru značky alebo sa pozrite na Gear4music na starter gitary.


Aký je rozdiel medzi elektrické a akustické?

Kľúčový rozdiel medzi elektrickú gitaru a akustickú je, ako sa robia zvuk. Elektroinštalácie snímače a akustika spoliehať na "soundboard" vyhĺbené, telo, a dieru zvuk zosilniť vibráciu strún. Najdôležitejší rozdiel však je, čo chceš, aby to znelo ako a čo uprednostňujete. Gitaru chcete zdvihnúť a hrať bude vždy ten, ktorý robí prax viac – čo je jediný spôsob, ako získať lepšie na gitaru!

Objavte viac o akustické gitary.