Elektrické gitary Gear4music

Gear4music elektrické gitary boli špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali cenovo dostupné, vysoko kvalitné hudobné nástroje.

Zobraziť všetky informácie

Populárne elektrické gitary Gear4music

Prvých 20 produktov

Cenovo výhodné elektrické gitary

Elektrické gitary Gibson Les Paul a Fender sa môžu predávať za niekoľko tisíc eur, ale elektrické gitary pre začiatočníkov sú dostupné aj za menej ako 100 eur. Jedným z príkladov lacnej gitary je elektrická gitara LA + súprava so zosilňovačom, ktorá obsahuje všetko, čo začiatočník potrebuje pre okamžitý štart za menej ako 100 eur. Sada zahŕňa 15 wattový gitarový zosilňovač so 6,5" reproduktorom pre tréning, kábel, gitarový popruh, polstrované puzdro, sadu náhradných strún, trsátko a 2-ročnú záruku. Samotná elektrická gitara má krk z javora - najbežnejšej dreviny používanej na krky gitár - ktorý pomáha rozširovať rozsah zvukov gitary vďaka svojej tvrdosti. Gitara je schopná produkovať rôzne zvuky, čiastočne vďaka 3 x jednocievkovým snímačom s reverzným stredným snímačom, čo umožňuje experimentovať s hraním rôznych štýlov hudby.

Ďalšie naše skvelé gitary pre začiatočníkov sú tie zo série New Jersey! New Jersey má javorový krk a humbucker snímače, určené na vytvorenie teplých tónov, aké sú obvykle spájané s vintage elektrickými gitarami.