Peavey zosilňovače

Gear4music.com

Je hlavným Peavey UK obchodník, Gear4music.com dodávky všetkých najlepšie Peavey produkty okolo za nízke ceny. Peavey po prvýkrát začal tvorby zosilňovače v roku 1957. Meracie hlavným úspechom v osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, Peavey je stále známy pre svoje fantastické amp rozsah. Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie Peavey elektrická gitara zosilňovače

Prvých 19 produktov

Peavey gitarových zosilňovačov

Peavey VYPYR Series je rad SSD modelovanie zosilňovačov na základe Peavey's VYPYR amp modeling technológie. Až 24 rôznych kanálov modely a 22 editovateľné účinky, zosilňovače VYPYR ponúkajú obrovský rozsah zvukov na splnenie všetkých požiadaviek hráčov.

Peavey ventil King Series sú všetci-nový, all-ventil amp rozsah, ktoré integrujú množstvo vylepšení. Po prvé, zosilňovač je prepínateľná z triedy do triedy B mocenskej štruktúry, pomocou sweepable dial. S ďalšie dva footswtichable kanály, nezávislý 3-pásmový EQ a vedú impulz, Valveking zosilňovače mix veľké ventil tón s inovatívnymi myšlienkami.

Ventil King 112 Combo obsahuje 1 x 12" reproduktor a výstupy na 50 wattov. Ventil King zosilňovače sú tiež k dispozícii ako amp hláv & reproduktor OPZ.