Peavey Amps

Gear4music.com

Je hlavným Peavey UK obchodník, Gear4music.com dodávky všetkých najlepšie Peavey produkty okolo za nízke ceny. Peavey po prvýkrát začal tvorby zosilňovače v roku 1957. Meracie hlavným úspechom v osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, Peavey je stále známy pre svoje fantastické amp rozsah. Zobraziť všetky informácie

Peavey gitarové zosilňovače

Prvých 30 produktov

Peavey gitarové zosilňovače

Peavey VYPYR Series je rad polovodičových modelovanie zosilňovačov založených na Peavey VYPYR amp modelovanie technológií očiam. Zosilňovače VYPYR s až 24 rôznymi modelmi kanálov a 22 upraviteľnými efektmi ponúkajú obrovský rozsah zvukov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky hráčov.

Peavey Valve King Series je úplne nový, kompletný ventilový rad, ktorý integruje množstvo vylepšení. Po prvé, zosilňovač je prepínateľný z výkonnostnej štruktúry triedy A do triedy B pomocou otočného voliča. S ďalšími dvomi footswtichable kanálmi, nezávislým 3-pásmovým ekvalizérom (EQ) a vylepšením elektród, mixy Valveking kombinujú skvelý tón ventilov s inovatívnymi nápadmi.

Ventil King II 20w Combo je vybavený reproduktorom 1x12 "a výstupmi na 50 W. Zosilňovače ventilov King sú k dispozícii aj ako zosilňovače a reproduktory .