Basové gitary Gear4music

Gear4music.com

Gear4music Bass gitary boli starostlivo vyvinuté poskytovať niektoré z najlepších vlastností, ktoré sú k dispozícii na cenovo basu. Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie Gear4music basové gitary

Prvých 15 produktov

Dozvedieť sa viac o basové gitary

Cenovo basové gitary

Basové gitary majú vo všeobecnosti štyri struny a frets - to robí je menej zložitá pre začiatočníkov naučiť basy. Avšak Fender basové gitary možno predať za viac ako 467 a sú oveľa lacnejšie kontrabasy na trhu, ktoré ponúkajú podobné štýl, napríklad elektrická basová gitara G-4.

Tento model má podobne ako typické Fender basy, frets a štyri reťazce, ako aj známych rozdeliť cievka humbucking vyzvednutí. Toto umožňuje basová gitara na výrobu ostrý jasné tón dobré nízka konca hĺbke, úder a udržať. Je k dispozícii aj ako súčasť elektrická basová gitara G-4 & Amp Pack, ktorá zahŕňa praxi 15-watt basov zosilňovač, sólová gitara, náhradné struny, vyskladnenie a popruh - všetko potrebné začať hrať hned.

Prehrávanie basové gitary

Existujú tri hlavné spôsoby hranie basové gitary - pomocou vyskladnenia šklbanie prstami alebo "plácající". Vyskladnenie sa vo všeobecnosti používajú na prehrávanie oveľa rýchlejšie, hoci niektorí hudobníci jednoducho radšej ne ošklbaní. Plácající je viac pokročilé techniky popularised rád bleší od Red Hot Chili Peppers a bežne nájsť v funku hudby.

Mimo týchto troch rakiet je možné použiť rukou, obojručný odpočúvanie techniky podobných pojmov použitých v elektrickú gitaru. Tento štýl všeobecne používa VIRTUOS basová gitara hráčov - ako Billy Sheehan-, ktorí poberajú tradičnú úlohu basová gitara ako jednoducho rytmu časti nástroja.

Rovnako ako vyskúšali rôzne hranie techniky začiatočníkov môžete vopred ich zvuk upgradom na lepšie basová gitara, amp alebo pomocou efekty pedály, napríklad procesor šéf GT10B Bass gitaru efekty.