M-Audio MIDI klávesnice

Gear4music.com

M-Audio MIDI Controller Klávesnice, žiadny hudobný producent by nemal byť bez jedného. M-Audio klávesnice používajú rôznorodí výrobcovia zo Skrillexu do Gordona Raphaela (Výrobca za The Strokes). M-Audio klávesnice rozširujú nástroje k dispozícii. Regulátory kódu a kyslíka sú jedny z najpozoruhodnejších a široko využívaných MIDI regulátorov v hudbe. Vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí a dvojročnej záruke si môžete vychutnať hudbu s dôverou. Zobraziť všetky informácie

Klávesnice M-Audio MIDI

Prvých 13 produktov


M-Audio MIDI Controller Informácie

Aké sú rôzne typy M-Audio MIDI ovládačov?

Najpozoruhodnejšími modelmi radu M-Audio sú modely kyslíka a kódu. Rad kyslíka pomohol popularizovať MIDI kontroléry. M-Audio Oxygen MIDI Controllery s jednoduchým ovládaním a ovládačmi na zmenu zvuku vám poskytnú väčšiu kontrolu nad vaším zvukom. Spolu s podstatnou integráciou softvéru a hardvéru a vynikajúcou kvalitou M-Audio.

Rozsah kódov má zabudované obrazovky, ktoré ponúkajú jednoduchý spôsob ovládania parametrov a funkcií. Spolu s modulačnými kolesami a farebne kódovanými perkusnými pads rozširujete svoje kreatívne možnosti len o jednu jednotku.

Bude M-Audio MIDI Controller pracovať s mojím DAW?

Vo väčšine prípadov je odpoveď áno. M-Audio nástroje sú zvyčajne navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s Ableton, Pro Tools, Logic Pro X, Garageband, Steinberg Cubase a Propellerhead Reason.

Ak nenájdete svoj DAW uvedený, prejdite na stránku výrobcu a získajte ďalšiu podporu.