M-Audio MIDI klávesnice

Gear4music.com

M-Audio MIDI radič klávesnice, žiadny hudobný producent by mali byť bez neho. M-Audio klávesnice používajú pestrú škálu výrobcami z niektorí Gordon Raphael (výrobca za ťahy). M-Audio klávesníc rozbaľte zoznam nástroje k dispozícii. Kód a kyslíka radiče sú niektoré z najpozoruhodnejších a široko používané MIDI kontroléry v hudbe. Robiť hudbu s hrdosťou našu 30-dňový peniaze späť záruky a Dvojročná záruka. Zobraziť všetky informácie

M-Audio Keystation

Prvých 3 produktov

M-Audio kyslíka

Prvých 4 produktov

M-Audio kód

Prvých 4 produktov

M-Audio Axiom

Prvých 1 produktov

M-Audio kladivo

Prvých 1 produktov


M-Audio MIDI ovládač informácie

Aké sú rôzne druhy M-Audio MIDI Controller?

Najvýznamnejšie modely v M-Audio klávesnice sú modely kyslíka a kód. Rozsahu kyslíka pomohol popularizovať MIDI kontroléry. S jednoduché použitie jazdcov a gombíky zmeniť zvuk, M-Audio kyslíka MIDI kontroléry vám väčšiu control cez zvuk. Spolu s podstatné softvéru / hardware integrácie a M-Audioje slávny stavať kvalitu.

Rozsahu kód má vstavaný obrazoviek, ktoré ponúkajú jednoduchý spôsob, ako control parametre a funkcie. Spolu s moduláciou kolesá a farieb kódované bicie pads, môžete rozšíriť svoje tvorivé možnosti s len jednu jednotku.

Bude M-Audio MIDI Controller prácu s môj DAW?

Vo väčšine prípadov odpoveď znie áno. M-Audio nástroje sú zvyčajne navrhnuté zlučiteľná so Ableton, Pro Tools, Logic Pro X, Garageband, Steinberg Cubase a Propellerhead Reason.

Ak nenájdete svoj DAW uvedené, prosím prejdite na lokalitu výrobcovia získať ďalšiu podporu.