trombón

Trombón je mosadzný nástroj, ktorý je najvýraznejší pri použití diapozitívu na rozdiel od ventilov alebo klávesov na zmenu výšky nástroja. Začiatok života v ranej hudbe ako Sackbut, moderný trombón prichádza v rôznych veľkostiach, od malého altového trombónu až po basový pozoun , pričom najbežnejšou veľkosťou je tenor. Niektoré trombóny tiež prichádzajú so spúšťami, ktoré poskytujú väčší rozsah ihrisko a pomoc tuning.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie Trombones

Prvých 18 produktov

O Trombones

Trombón bol súčasťou mosadznej rodiny už viac ako 600 rokov a je jediným moderným orchestrálnym mosadzným nástrojom, ktorý od začiatku dokáže hrať všetky noty chromatickej škály. Pozoruhodný svojím teleskopickým sklíčkom je trombón široko používaný v klasickej hudbe a bol použitý v niekoľkých kusoch Mozarta a Beethovena.

Preslávený pre svoje hudobné nástroje ponúkame Yamaha trombóny za najnižšie ceny na internete. Na Gear4music.com sme tiež hrdí na to, ponúknuť naše značkové Gear4music trombóny vrátane tenor trombón začiatočníkov balíčky. Naše premium rady Coppergate a Jupiter sú navrhnuté ako alternatíva, ktorá je určená pre pokročilých hráčov trombónov. So všetkými týmito možnosťami a celým radom trombónových doplnkov máme všetko, čo potrebujete.