Mikrofóny k bicím

Mikrofóny k bicím prichádzajú vo všetkých možných tvaroch a veľkostiach, každý z nich má svoje vlastné jedinečné vlastnosti pre zachytenie zvukov z rôznych častí bicej súpravy. Dynamické a kondenzátorové mikrofóny sú najbežnejšie typy mikrofónov používaných na nahrávanie bicích.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie Drum Mics

Prvých 29 produktov

O bubnových mikrofónoch

Mikrofónny bicie kit môže byť jedným z najťažších úloh, ktorým môže inžinier čeliť - našťastie, s pravým mikrofónom, môže byť práca oveľa jednoduchšia. Tradične, bicie súprava je mic'd up s mikrofónom na kop, snare, hi-hat a dve overhead mikrofóny pre činely a toms. Avšak, ako pri všetkých mic aplikáciách, neexistuje žiadne pravidlo k tomu. Na dosiahnutie určitých zvukov môžu inžinieri uprednostniť pridanie špecifických mikrofónov alebo ďalších mikrofónov na zachytávanie atmosféry. Mnohí výrobcovia robia bubnové mikrofóny, ktoré sa skladajú z podstatných mikrofónov. Shure Kit PGDMK6 Drum Microphone poskytuje tri PG56 snare / tomy mikrofónov, veľká PG52 kop mikrofón a dva PG81 overhead mikrofónov.

Dynamický mikrofón AKG D112 je štúdiový favorit pre manipuláciu s vysokým tlakom kopového bubna a je dostupný aj na Gear4music.com