Husle

Husle od Gear4music: sme pracovali neúnavne rozpracovať a spresniť rozsah husle kvalitu za veľmi prístupné ceny, a my sme teraz jedným z popredných husle maloobchodníkov v Európe. Husle sú k dispozícii v rozmedzí veľkostí, vrátane 1-8, 1/4, 1/2, 3 a 4 a 4/4, s Gear4music študent husle je ideálna pre ľudí, najprv vezme na husle. Naša Archer husle ponúkajú prémiu kvality alternatíva pre ambiciózny houslista s plnú a bohaté tón, ktorý poteší najnáročnejšie vykonané husle hráčov.

Najobľúbenejšie husle

Prvých 30 produktov

Husle informácie

História husle:

Hoci husle majú prastarý pôvod, získali väčšinu z ich modernej charakteristiky od Luthiers v Taliansku šestnásteho storočia, kde bola nástrojom viol, skôr než dnešné husle. To nebolo až do obdobia baroka, ktoré husle začalo dariť s rešpektované skladatelia ako Antonia Vivaldiho a Johann Sebastian Bach pomocou husle v mnohých svojich kompozícií. Odvtedy husle získala veľa lásky a rešpektovať z celého sveta ako sólový koncert nástroj a. Husle sa teraz hrajú hudobníci v najrôznejších hudobných žánrov, vrátane klasické, jazz, ľudové.

Husle je štyri-strunový akustický hudobný nástroj, ktorý sa hrá s lukom. Heads up reťazec rodina nástrojov, ktorý je tiež vybavený violu, violončelo a kontrabas. Zvuk je zvyčajne generuje pomocou luk, ktorý sa skladá z držať predstavovať pás konské vlasy. Hoci existuje mnoho iných techník napríklad pizzicato (šklbanie struny) na jeden, použitie luku (alebo arco) je najbežnejší spôsob, ako hrať na nástroj. Kolofónia je trenie na luk vlasov zabezpečí jeho hladký priebeh celej struna a vytvoriť potrebné rezonancie.

Nájdenie správnej veľkosti husle je rozhodujúce pre pohodlné hranie. Najlepší spôsob, ako merať to bude držať ruky rovno a zmerajte vzdialenosť od krku na zápästí.