Live ozvučenie & osvetľovacia technika

Od cenovo dostupných PA balíkov, po power mixpulty a mikrofóny od najlepších značiek v audio technike, náš sortiment zariadení ozvučovacej techniky a PA ponúka všetko, čo potrebujete.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie produkty

PA zariadenia - informácie

Čo hľadať pri nákupe PA reproduktorov

Výkon je veľkou otázkou, ktorú treba zvážiť, keď kupujete PA reproduktor. Vo všeobecnosti platí, čím viac wattov reproduktor má, tým hlasnejší objem dokáže vyprodukovať. Tí, čo potrebujú reproduktor na to, aby dokázali vyprodukovať zvuk, ktorý prehluší bicie, musia hľadať modely s 200w nepretržitým výkon na každej strane a tí, čo nepotrebujú takú úroveň výkonu, tím postačí aj menší reproduktor.

Veľkosť je tiež dôležitým faktorom. Ovládač kompresie HF alebo 12-palcové stredne položené ovládače a piezo roh sú vhodné pre tých, ktorí využívajú reproduktory pre spev alebo pre nástroje, ktoré nemajú veľa nízkej frekvencie, aj keď 200 až 300 wattová energie je potrebná na to, aby sa tieto nástroje dali počuť cey ostatné nástroje v kapele. Na nízkofrekvenčný nástroje a mosadzné nástroje, treba používať 15-palcový stredne položený ovládač a 1-palcový ovládač kompresie HF s výkonom najmenej 300w. Navyše, nejaký sub je tiež potrebný ak máte v kapele aj nároky na basové frekvencie. Dodávame PA ozvučovacie systémy od popredných výrobcov ako Yamaha StagePas 300 alebo Fender Passport PA systém. Máme v zásobe aktívne reproduktory, ako populárna Mackie Thump séria a pasívne systémy od značiek ako Electrovoice.

Náš sortiment obsahuje aj výkonné reproduktory, vrátane Soundcraft aktívnych mixpultov a zosilňovače výkonu od Peavey. Taktiež ponúkame veľký výber pódiového osvetlenia a efektov - Gear4music.com Vám pomôže vytvoriť kompletnú zostavu na živé predstavenia.