Bubon stroje

Bubon stroje sú analógové alebo digitálne založené a sú použité na vytvorenie základov elektronickej hudby. Roland propagoval bicie automat a teraz znovu vydali ich klasický model, TR-08.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie bicie automaty

O bicími automatmi

Bubon stroje využívajú vzorky alebo syntézou v poradí sekvencie alebo záznam perkusívnych prvkov pomocou pads alebo tlačidlá. Mnohé z nich obsahujú krok sekvencer umožníte používateľom sekvencie beat krok za krokom. Takéto bubon stroje sú neuveriteľne všestranný, ponúka možnosť vytvárať melodické perkusné sekvencie, okrem konvenčných bubon zvuky. Použitie vzoriek a čas strečing ďalej rozširuje možnosti bubon stroje môžu poskytnúť, umožňujú úplne nové zvuky byť vytvorený z pôvodnej vzorky.

Typicky, umožňujú aj on--fly vzorkovania a real-time záznam. Rovnako ako populárne elektronickej hudby, ich použiť aj namiesto bubeník, kde nie sú k dispozícii alebo žiaduce.

Čoraz viac softvér studios začleniť bubon stroj jednotky, ktoré ponúkajú možnosti, expanzívna odberu vzoriek. Použitie MIDI kontroléry môže dať pocit a vzájomné pôsobenie hardware bicie automat v softvérový balík.