Bubon stroje

Bubon stroje sú analógové alebo digitálne založené a môžete vytvoriť základy elektronickej hudby. Roland propagoval bicie automat a znovu vydali svoje klasické modely s TR-08 a TR-09.

View All Information

Najobľúbenejšie bicie automaty

Prvých 21 produktov

O bicími automatmi

Bubon stroje využívať vzoriek alebo syntézou s cieľom postupnosti alebo záznam nárazových (príklepových) zložky súčasným použitím podložky alebo tlačidlá. Veľa, ako Elektron Machinedrum zahŕňajú krok sekvencer, aby používatelia mohli sled poraziť krok za krokom. Takéto bubon stroje sú neuveriteľne všestranný ponúka možnosť vytvoriť melodický nárazových (príklepových) sekvencie popri obvyklými bubnovými zvuky. Použitie vzoriek a čas strečink ďalej rozširuje možnosti bicími automatmi môže poskytovať, umožňujú úplne nové zvuky vytvorená z pôvodnej vzorky.

Zvyčajne tiež umožňujú-letieť odberu vzoriek a real-time záznam. Rovnako ako populárne v elektronickej hudby, ich môžu tiež využiť na mieste bubeník, tam, kde nie sú k dispozícii alebo požadované.

Čoraz viac softvér štúdiá začleniť bubon stroj jednotiek, ktoré ponúkajú expanzívna odberu vzoriek spôsobilostí. Použitie MIDI regulátory ako Korg PadKontrol môže dať pocit a interakcie hardvéru bubon stroj softvérový balík.