Bicie automaty

Vytvorte beat. Bicie automaty umožňujú stavať vaše vlastné bubnové rytmy. Napodobňujú zvuk bicích a perkusií alebo môžu vytvárať aj celkom jedinečné zvuky. Môžete si naprogramovať vlastné rytmy a zvuky so zabudovanými samplami bubnov alebo syntézou, aby ste vytvorili základ vašich skladieb. Ak nakúpite z Gear4music, získate dvojročnú záruku.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie bubnové stroje

O bicích automatoch

Bicie automaty využívajú sample alebo syntézu, aby sekvenovali alebo zaznamenávali perkusné prvky pomocou padov či tlačidiel. Mnohé z nich zahŕňajú krokový sekvencer, ktorý umožňuje používateľom postupovať krok za krokom. Takéto bubnové mašiny sú neuveriteľne všestranné a ponúkajú možnosť vytvárať aj melodické perkusné sekvencie okrem bežných zvukov bicích. Použitie samplov a preťahovanie času ďalej rozširuje možnosti, ktoré bicie automaty dokážu poskytnúť. Umožňujú, aby sa z originálneho samplu vytvorili úplne nové zvuky.

Typicky, bicí automat umožňuje samplovanie za pochodu a nahrávanie v reálnom čase. Okrem toho, že sú obľúbené v elektronickej hudbe, môžu byť bicie stroje použité aj namiesto bubeníka, keď nie je k dispozícii či žiadúci.