Bubon stroje

Bubon stroje sú analógové alebo digitálne založené a sú použité na vytvorenie základov elektronickej hudby. Roland propagoval bicie automat a teraz znovu vydali ich klasický model, TR-08.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie bicie automaty

O bicími automatmi

Bubon stroje využívať vzoriek alebo syntézou s cieľom postupnosti alebo záznam nárazových (príklepových) zložky súčasným použitím podložky alebo tlačidlá. Veľa, ako Elektron Machinedrum zahŕňajú krok sekvencer, aby používatelia mohli sled poraziť krok za krokom. Takéto bubon stroje sú neuveriteľne všestranný ponúka možnosť vytvoriť melodický nárazových (príklepových) sekvencie popri obvyklými bubnovými zvuky. Použitie vzoriek a čas strečink ďalej rozširuje možnosti bicími automatmi môže poskytovať, umožňujú úplne nové zvuky vytvorená z pôvodnej vzorky.

Zvyčajne tiež umožňujú-letieť odberu vzoriek a real-time záznam. Rovnako ako populárne v elektronickej hudby, ich môžu tiež využiť na mieste bubeník, tam, kde nie sú k dispozícii alebo požadované.

Čoraz viac softvér štúdiá začleniť bubon stroj jednotiek, ktoré ponúkajú expanzívna odberu vzoriek spôsobilostí. Použitie MIDI regulátory ako Korg PadKontrol môže dať pocit a interakcie hardvéru bubon stroj softvérový balík.