Klávesy - značky

Klávesy umožňujú prístup k vysoko kvalitným zvukom a funkciám, vďaka čomu sú skvelé pre začiatočníkov, ale tiež ideálne pre skúsených hráčov. Pre tých, ktorí hľadajú cenovo najdostupnejšie začiatočnícke klávesy, vlastný rad klávesov Gear4music MK Keyboards ponúka kompletné funkcie za zlomok ceny mnohých iných klávesov. Pokročilejšie keyboardy, ako je Yamaha PSR-SX900, sú plné super realistických hlasov, bohatých efektov, vstupov, vážených klávesov a zvukových bánk pre vytvorenie vašich vlastných, jedinečných patchov.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie klávesnice

O značkách keyboardov

Keyboardy poskytujú obrovskú škálu zvuku vo forme kompaktného prenosného a cenovo dostupného nástroja. Ideálne pre začiatočníkov, ako aj hudobníkov, ktorí sa snažia rozšíriť rozsah zvukov, ktorý majú k dispozícii. Niektoré modely, ako napríklad Casio LK-220 a Yamaha EZ200, majú osvetlené tlačidlá, ktoré pomáhajú sprevádzať nových hráčov.

Využili sme našu vášeň na to, aby sme rozvinuli keyboardy, obzvlášť našu vlastnú značku Gear4music nástrojov, vrátane domácich i pódiových nástrojov.