Syntetizátory Korg

Gear4music.com

Korg práve oznámil niekoľko nových vzrušujúcich verzií zo Superbooth 2019! Ich Minilogue XD dostane verzii pre počítače - Minilogue XD modul a nový prírastok spája Volca series - Volca NuBass elektrónka Synthesizer . Zobraziť všetky informácie


ŠPECIÁLNA PONUKA: Späť na Synth School s KORG Prologue. Pred 31. augustom 2019 si zakúpte nový KORG Prologue a požiadajte o bezplatný vstup do špeciálnej masterclass na sídle KORG vo Veľkej Británii, ktorá sa koná v týždni od 23.09.19! Dozviete sa o histórii syntetizátorov KORG, o tom, ako robiť subtraktívnu syntézu ao pokročilých funkciách Prologu.


Najobľúbenejšie Korg Synths & Moduly

Prvých 8 produktov

O Korg Synths & Moduly

Korg sú tiež známe svojou zmesou kvalitných zvukov a jednoduchým používaním rozhraní. MicroKorg a MicroKorg XL sú vynikajúcimi príkladmi - používajú ich kapely, hudobníci a fanúšici po celom svete, dávajú realistické vintage tóny v malých balíčkoch.

Ďalšou populárnou produktovou líniou je Electribe synth / sampler, jeden z popredných syntetických a bubnových automatov na svete.

Pracovné stanice sa vyznačujú silným zastúpením v rade Korg - pracovné stanice M50 a M3 a notoricky známy synthesizer Radias - všetko dostupné na Gear4music.com.

Korg ako líder v oblasti elektronických hudobných nástrojov úplne prepracoval svet interaktívnych klávesových nástrojov.