Digitálne klavíry Gear4music

Gear4music.com

Digitálne klavíry Gear4music ponúkajú pôsobivý dizajn, zvuk a kvalitu, to všetko za prijateľné ceny. Od malých klavírov pre začiatočníkov až po premium klavíry, tento rad zahŕňa mnoho štýlov a funkcií, takže je tu model pre akékoľvek použitie. Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie Gear4music klavíry

Prvých 21 produktov

Digitálne Piano Nákup Poradenstvo

Digitálny klavír je elektrický hudobný nástroj, ktorý slúži predovšetkým ako alternatíva k ich tradičným akustickým náprotivkom. Na rozdiel od akustického klavíra nemá žiadne struny, kladivá a žiadnu ozvučnú dosku. Namiesto toho má elektronické zvukové čipy a reproduktory, ktoré možno použiť na duplikáciu zvuku a pocitu hrania tradičného klavíra.

Pretože digitálny klavír sa spolieha na vzorkovanie, môže produkovať rad ďalších zvukov nástrojov. Napríklad, hudobníci si môžu vybrať z takých nástrojov, ako sú flétny, cembala, struny a perkusie, čo robí digitálny klavír adaptabilným zariadením.

Ďalšie veci, aby zvážila pri nákupe digitálne klavír

K dispozícii je tiež množstvo príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť na vylepšenie digitálneho klavíra, napríklad slúchadiel. Hudobníci si môžu vybrať z radu takýchto zariadení, vrátane slúchadiel Roland RH-300, ktoré sú dodávané s 3,4 m priamym káblom a slúchadlami Audio Technica ATH-M40FS, ktoré sú dodávané s káblom rovnakej dĺžky.

Medzitým, pre tých, ktorí ho ešte nemajú, môže byť potrebná aj klavírna stolička. Gear4music produkujú Deluxe Piano Gear4music v súlade s tradičným štýlom, ktorý je ideálny pre nás s digitálnym klavírom.