Behringer

Gear4music.com

Behringer bol založený v roku 1989 a od vtedy sa vyprofiloval na jednu z najúspešnejších profesionálnych audio spoločností na svete. Zobraziť všetky informácie

Behringer - najpredávanejšie produkty

Prvých 22 produktov

O spoločnosti Behringer

Behringer rýchlo vzrástol z domácej spoločnosti jediného zakladateľa na jedného z najznámejších hudobných a profi zvukárskych výrobcov s bohatou ponukou produktov pre celý rad požiadaviek hudobného prostredia.

Filozofia Behringer vždy bola založená na snahe ponúkať najinovatívnejšie audio zariadenia za prijateľné ceny. Rozhranie Behringer UCA222 USB je toho dokonalým príkladom - umožňuje používateľom pripojiť svoje nástroje, mixpulty a iné zariadenia pomocou svojho počítača a dáva im možnosť nahrávania a prehrávania.

Behringer má rozsah plnohodnotných štúdiových referenčných monitorov, ktoré sú vysoko uznávané niektorými z najkritickejších uší na planéte. Ponúkajú verné monitorovanie, ideálne pre malé mixážne prostredia.

Behringer má v e-shope Gear4music.com široké zastúpenie svojho sortimentu - máme všetko od gitarových zosilňovačov až po signálové procesory, a to za najlepšie ceny na internete.