Korg

Gear4music.com

Korg produkuje revolučné synthy, klávesy a digitálne klavíry, rovnako ako príslušenstvo pre e-bicie a ladičky. Korg hudobné nástroje sú známe pre ich prémiovú kvalitu a zvuk a hrajú na nich úspešní a entuziastickí hudobníci na všetkých úrovniach - od začiatočníkov až po profesionálov. Zobraziť všetky informácie

Korg bestsellery

Prvých 18 produktov

O značke Korg

Značka Korg bola založená v roku 1962 v japonskom Tokyu ako spoločný podnik vlastníka nočného klubu a hráča na akordeón. Zameriavajúc sa na inovácie, značka Korg sa vždy pokúšala zmeniť svojimi priekopníckymi konceptmi podobu hudby. Stojac vždy v čele hudobného pokroku a technológií, produkty Korg môžu byť používané a oceňované hudobníkmi na všetkých úrovniach schopností.

Korg úplne redefinoval svet interaktívnych klávesových nástrojov zavedením inovačných produktov, ako je napríklad vysoko uznávaná séria pracovných staníc Triton a impozantný MicroKorg.

Všeobecne považované za štandard profesionálneho hudobného sveta, produkty Korg používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Patria medzi nich super-producent Brian Eno, bubeník z Red Hot Chilli Peppers Chad Smith, legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.

Udržte si prehľad o novinkách zo sveta Korg sledovaním ich populárneho podcastu alebo navštívte Youtube kanál Korg pre pravidelné novinky.