Korg

Gear4music.com

Korg produkuje špici synths, klávesnice a digitálne klavíry, rovnako ako e-bubon príslušenstvo a tunerov. Korg hudobné nástroje sú známe pre ich premium kvality a zvuk, a hral úspešných interpretov a nadšencov na všetkých úrovniach - od začiatočníkov až po profesionálne. Zobraziť všetky informácie

Korg Najpredávanejší

Prvých 21 produktov

O Korg

Pôvodom ako podnik medzi nočný klub vlastníkom a harmoniková prehrávač, Korg bola založená v roku 1962 v Tokiu v Japonsku. Priding sám na inováciu, Korg sa vždy snažila zmeniť tvár hudba vďaka priekopníckej koncepcie. Vždy na čele hudobné technológie a inovácie, Korg môže byť použitý a těšil hudobníkov všetkých schopností.

Korg úplne predefinovať sveta interaktívnym klávesové nástroje so zavedením inovačné výrobky akými sú veľmi uvítali série Triton stanici a impozantné MicroKorg.

Všeobecne považované za priemysel štandardné vybavenie pre profesionálnych muzikantov Korg produkty používajú niektoré z najväčších mien v hudobnom priemysle. Tieto zahŕňajú super výrobcu Brian Eno, Red Hot Chilli paprika bubeník Chad Smith a legendárny DJ Pete Tong a mnoho ďalších.