Biela Maschine MK2 Native Instruments, s Komplete 10

742,00 € Odporúčaná cena 927,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Nový štýlový dizajn.
 • Podsvietený farebne označené podložky.
 • Prepracované LCD displeje

Biela Maschine MK2 Native Instruments, s Komplete 10

Podrobnosti
Natívne nástrojov prepracovaná ich legendárny Maschine do Maschine Mk2. vychádzajúc už dobre zavedené povesť konečný integrovaného hardvérového a softvérového systému pre tvorbu skladieb a bije profesionálne. Maschine MkII teraz ponúka výber z čiernej alebo bielej hardvéru a vysoko citlivé multi-farebné pads a prepracovaný LCD displeje. Tento zväzok obsahuje aj natívne nástrojov Komplete 10 virtuálne nástroje kolekcia.

Upozornenie: tento zväzok obsahuje crossgrade. Tento softvér je totožný s plnú verziu softvéru, Avšak aktivujte ju musíte sa najprv zaregistrovať hardvér v tomto zväzku. Po zaregistrovaní hardvér, budete môcť aktivovať softvér. Previazaných Native Instruments crossgrades s kvalifikovanými hardvéru, sme schopní ponúknuť vám prístup k plnej verzie software za výrazne nižšiu cenu bez kompromisu na funkčnosť.

Referenčné číslo produktu: 51168

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Maschine MK2

Fixačné hands-on hmatateľné výhody tradičný hardvér grooveboxes s obrovskú flexibilitu a intuitívne workflow softvér premium Native Instruments, MASCHINE otvára nové obzory vo výrobe drážky. Elegantný, ale robustný hardware radič je ideálny pre fáze alebo studio, pri obrovskej knižnice súpravy, nástroje a efekty sú vaše inšpirácie pre živý a dynamický drážky.

Vykonávať vo farbe

Nové farebné kódovanie umožňuje "vidieť" zvuky, a to bude turbo nabíjanie vášho pracovného postupu. Jednoducho priraďte farby skupiny, zvuky, modely a scény a vidieť pads a skupiny tlačidiel na hardvér rozsvietiť v rovnakých farbách. Aby kop bubny červené, napríklad, a budete vždy vedieť, ktoré pads hrať vaše kopy. Pridať nejaké farby na vaše výkony!

Zvýšená citlivosť nového pads, máte novú úroveň presnosti na dosah ruky.

Plne masívne

S Maschine MkII dostanete plnú verziu modernej legenda masívne - Synth, ktorá porodila zemné basové tóny a reproduktor-trápia vedie, ktoré definovali basy hudobný žáner. Toto monštrum syntetizátor obsahuje 1300 pripravený ísť zvuky, všetko okamžite ktorých sa dá vyhľadávať cez MASCHINE hardvéru.

MASCHINE je osem gombíky ponúkajú priamy prístup k MASSIVE osem makro ovládacie prvky pre dokonalú súčinnosť medzi hardvérom a syntetizátor a blesk-rýchly tok činností.

Nová sekcia na majster

Kapitán oddielu bol tiež prepracovaný. Control objem, tempo a hojdačka s nové multifunkčné majster tlačiť encoder - vyberte režimy s novým prepínacie tlačidlá a presne preklikať hodnoty bez toho, aby pozrieť na obrazovke alebo zobraziť.

Sú oveľa jednoduchšie navigáciu a drhnúť a meniace vedomie pitch a podrobné ladenie stáva extra-presnú vďaka kódovač vynikajúce fyzické reakcie.

Teraz s 47 (zvyčajne biela), kliknite na tlačidlá podsvietený a farebné ovládacích prvkov, Mk2 hardware poskytuje nepreberné množstvo fyzickej a vizuálne vzrušenie pre intuitívne poraziť tvorby.

Časový úsek a rozstup Shift

MASCHINE 1,8 softvér obsahuje čas pretiahnuť a rozstup posun schopnosti. Úsek hladko z jednej BPM do druhého, podporovanej Automatická detekcia BPM. Alebo pretiahnuť vaše audio určitý - prispôsobiť jedna vzorka rovnakej dĺžky ako iný, napríklad.

A čo viac, aby vaše bije zápas harmonicky, ladenie vzorky s funkciou posun rozstup.

Nové efekty

Posledný voľný softvér Aktualizácia obsahuje nové efekty, špeciálne vybraný pre poraziť výroby. PRECHODNÉ MASTER, NI je obrovsky populárny dynamiky a miešanie efekt, teraz bol plne integrovaný do softvér MASCHINE 1.8.

Ideálne pre umiestnenie bicie a perkusie, umožňuje kombinovať spredu dozadu, dávať každú vzorku presne správne množstvo priestoru. Nové trubice, pásky saturátor a Tube saturátorovej efekty priniesť tajomstvo analógové teplo a prírodné, harmonické kompresie MASCHINE, dokonca aj väčší potenciál zvukové zafarbenie.

Nový štýlový vzhľad a pocit

Nové Maschine MkII je esteticky skok vpred v použiteľnosti a spoľahlivosť. Obrátený poskytujú vyšší kontrast a lepšie zorný uhol pre výkon alebo štúdio a ostrejší pohľad v tmavom prostredí.

Jednotka sama je trochu ťažšie, než predtým, kontrolór tiež funguje lepšie v štúdiu nastavenia a na pódiu pre re-pracoval rozloženie radič konektor USB a MIDI i/o - menej riziko náhodným odpojením. Plus nové gumové nožičky znamená zvýšenú priľnavosť na pracovnej ploche, vedenie hardware pevne na mieste počas dokonca najagresívnejší poraziť rutiny.

Komplete 10

Komplete 10 vám 39 Komplete nástrojov a efektov - typický kolekciu nástrojov, nástroje a zvuky pre výrobu, výkon a zvuk design. Vám dáva viac ako 90 úspory v porovnaní s nákupom jednotlivé výrobky, Komplete 10 ponúka najvyššiu možnú kvalitu za neuveriteľnú cenu.

Komplete 10 je ďalšie generácie najúspešnejšie softvér nástroje a efekty zväzku. Jeho neuveriteľnú škálu špičkových zvuky sú určené pre okamžité výsledky v širokom spektre hudobných štýlov. Obrovský výber pripravení použiť prednastavenia pokrývajú široké hudobné spektrum. Komplete 10 high-kvalitný zvuk motorov dať dokonalý zvuk dodávky a všetky nástroje tiež spustiť stojan sám, čo je ideálne pre živé vystúpenia.

Komplete 10 dáva neobmedzené možnosti vytvoriť nové zvuky a intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje vaše workflow rýchle a efektívne. Komplete 10 podporuje všetky hlavné plug-iny a vzorky formáty a je pripravený pre Pro Tools, Logic, Cubase, žiť a všetkých ostatných hlavných DAW. Softvér tiež ponúka bezproblémovú integráciu s MASCHINE Native Instrument pri prehliadaní a ladenie zvuky.

Komplete 10 ponúka 39 produkty, nad 12000 zvuky a viac ako 130 GB nástrojov a efektov. Zahŕňa all-nové kolesá, KONTOUR, POLYPLEX a konečné vyberanie KLAVÍR a je optimalizovaný na použitie s KOMPLETE KONTROL S klávesníc, umožňuje rýchle, intuitívne a fyzické kontroly.

Komplete 10 vám pestrú škálu nástrojov a efektov pre všetko od zvukového dizajnu, písanie a výrobu miešanie, mastering a hrať naživo.

Maschine MK2 funkcie a technické údaje

Rozhranie

 • Displej: 2 zobrazuje s 64 x 256 pixlov (obrátený)
 • Podložky: 16 multi-farebné, high-kvalitné, osvetlené pads s rýchlosťou a aftertouch
 • Ovládanie: 8 nekonečné otočné potenciometre, 1 nekonečné kodér (30 krokov)
 • Tlačidlá: 47 podsvietené tlačidlá
 • Bezpečnosti: Zámok Kensington

Pripojenie

 • MIDI: MIDI I/O
 • USB: USB 2.0 Port, 11 GB voľného miesta na disku pre kompletnú inštaláciu

Rozmery

 • Šírka: 320 mm
 • Dĺžka: 295 mm
 • Výška: 65 mm
 • Hmotnosť: 1,8 kg

Systémové požiadavky

 • Windows: Windows 7 (najnovší balík Service Pack, 32/64 Bit), Intel Core Duo alebo AMD Athlon 64 X 2, 2 GB RAM
 • Mac: Mac OS X 10.6 alebo 10.7 (Posledná aktualizácia), Intel Core Duo, 2 GB RAM

Komplete 10 funkcií

 • Priemysel-štandard zväzku pre hudobné profesionáli
 • 39 produkty spolu s viac ako 130 GB vzoriek
 • Nad 12000 zvuky pokrýva celú škálu štýlov z elektronických na filmový zvuk design
 • Obsahuje výrazné nové kolesá synth a hybridné bubon sampler DRUMLAB
 • Široký sortiment KOMPLETE nástrojov, predstavovať KONTOUR a RELÁCIE ROHY
 • Vynikajúci kolekcia KOMPLETE účinkov, vrátane KOMPRESOROM a ovládač
 • Kompletne re-predstavil si akustické klavírna Suita - výber s konečnou platnosťou PIANO
 • Optimalizovaný pre použitie s KOMPLETE KONTROL-séria
 • Bezproblémovú integráciu s MASCHINE
 • Pripravená na akýchkoľvek DAW vrátane Pro Tools, Logic, Cubase a Live
 • 22 libier poukaz pri registrácii vášho produktu