DISK Behringer B2030P pravdu štúdiové monitory (pár)

166,00 € Odporúčaná cena 173,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Behringer B2030P pravdu Štúdiové monitory (pár)

DISK Behringer B2030P pravdu štúdiové monitory (pár)

Podrobnosti

S vysokým rozlíšením, Ultra-Linear odkaz Studio Monitor (pár)

Referenčné číslo produktu: 2076

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

PRAVDA B2030P je high-výkon pasívne 2-pásmový studio monitor. Ako všetkých členov našej rodiny pravdy, B2030P obsahuje rovnaké pozoruhodné funkcie skrz naskrz. Jeho zvuk je jasné a neutrálne a state-of--art basový reproduktor a reproduktor dokáže spracovať až 100 wattov energie. Jedinečný BEHRINGER vlny sprievodca a sieťou extrémne nízke skreslenie crossover vyrábať absolútne lineárne fázy odpoveď s vynikajúci zvuk rozptylu a stereo imaging.

Ultra-linear frekvencia odpoveď od 75 Hz až 21 kHz robí B2030P ideálnym nielen pre konvenčné stereo miešanie, ale aj pre integráciu v viackanálový monitorovacích systémov, ktoré obsahujú vyhradený subwoofer (z konvenčné systémy 2 1 7.1 surround systémov).

Kvôli jeho kompaktné rozmery a Magnetické tienenie, pravda B2130P môžete umiestnia v blízkosti obrazoviek, počítač zobrazí alebo digitálne audio pracovné stanice.

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.