DISK M-Audio Fast Track C600 USB Audio rozhranie & radič

277,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • M-Audio Fast Track C600 Audio rozhrania & radič.
 • Úplne nové cesty signálu dodáva nedotknutý kvality zvuku.
 • Vstavané ovládacích prvkov.
 • Dual Amp slúchadlá.
 • Palube MX Core DSP technológie.

DISK M-Audio Fast Track C600 USB Audio rozhranie & radič

Podrobnosti

Originálne, autorky M-Audio Fast Track záznamové rozhranie nastaviť štandard pre kvalitné a jednoduché použitie. Teraz Fast Track C600 audio rozhranie je jednoduchšie než inokedy Pretvorte svoje nápady na profesionálne-kvalitné hudba. Pobyt v tvorivú toku a zachytiť úžasné predstavenie s vstavaný ovládacie prvky.Referenčné číslo produktu: 22711

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Zvuk neuveriteľne s všetci-novy signalove cesty, ktora prinaša neskresleny zvuk kvalitny. Ľahko skontrolovať vaše mixy na viacero reproduktorov pomocou vstavany sledovanie systemu riadenia. A vychutnajte si flexibilitu pre zaznam s vaše obľubene hudobny softver - vratane Pro Tools SE. Fast Track C600 vam dava slobodu, aby hudba na rychlosti vašej kreativity.

Pracovať podľa vašich predstav

Generacie Fast Track C600 redefinuje ulohu audio rozhranie vašho tvoriveho procesu. S opatovne priraditeľne ovladacie tlačitko priraditeľne Multi, zostanete neprerušovať tok prevedenim kriticke ulohy bez sa dotknete myši. Napriklad stlačte jedenkrat tlačidlo Multi pre spustenie nahravania, druhykrat zastaviť a vratiť do kde ste začali, a tretikrat sa zachytavanie iny brať. Predstavte si, možnosťami programovania ľubovoľnu sekvenciu až osem krokov - pre akykoľvek softver, ktory podporuje kľučove prikazy ASCII - alebo použitie pohodlne prednastavenia pracovnych postupov s Pro nastroje, Cubase, logika, Live, a Reason.

Zachytiť inšpirujuce nahravky s vstavany MX Core DSP

Unaveny sledovanie vokaly a nastroje suchy? Inšpirovať skvele vykony bez zdanenia vaš Procesor, palubny MX Core DSP technologia vam reverb alebo delay na sluchadlove vystupy s zase jeden gombik. Nastavenie inšpirujuca sluchadla zmesi nebolo nikdy jednoduchšie. MX Core mixer tiež poskytuje kanal-smerovanie prepracovanejši - pristupne cez intuitivne ovladaci panel.

Zabezpečiť vaše mixy skvely zvuk a preložiť

Ak ste hľadal jednoduchy sposob, ako A / B vaše mixy na viacerych množin reproduktory, Fast Track C600 je odpoveď. Nie je potrebne zakupiť pridavne hardverove - vstavany sledovanie systemu riadenia uľahčuje konkurz vaše mixy na až tri sady studio monitory (alebo dvomi monitormi a subwoofer). Takže budete vedieť, že vaše konečne zmesi bude znieť skvele na akekoľvek reproduktory.

Vynimočnu kvalitu zvuku

Fast Track-serii C využiva technologie z našich vyššia-end produktov dodať Best-znejuce M-Audio rozhranie linka vobec. Sme venovali pozornosť každy detail - od najkratšej cesty signal kvalitne boutique predzosilňovače, vynikajuci puzdier a ine high-end komponenty - zabezpečiť, že vaš zvuk zostane verny zdroj.

Dualny sluchadlovy zosilňovač

Či už sledujete zvyčajne spev alebo komplet, budete pravdepodobne potrebovať viac sluchadiel zmesi. Fast Track C600 ma dve uplne nezavisle sluchadlove vystupy tak možete využiť DSP mixer vykonne smerovanie a možnosti efektov vytvoriť spravnu kombinaciu pre vaš učinkujucich - kompletny s reverb a meškanie.

Začiname s Pro Tools SE

Dodavany softver Pro Tools SE ® uľahčuje vytvoriť lešteny inscenacie s 24 audio a virtualny pristroj stopy, viac ako 100 virtualnych nastrojov, EQ, reverb a ine efekty.

Vlastnosti/špecifikacie:

 • Predzosilňovače: 4 high-kvalitne mic/line combo predzosilňovače na zadnom paneli, s 20 dB pad na každy predzosilňovač pre zachytenie teplejšie signalov bez rušenia
 • Vstupy: 2 predny panel-1/4 "nastroj vstupy
 • Mic moc: Phantom napajania pre Kondenzatorove mikrofony
 • Analogove vystupy: 6 vyvažene analogove vystupy s riadenim sledovanie (prepinanie reproduktorov) systemu
 • Sluchadlovy vystup: 2 diskretna sluchadlove vystupy s nezavislym hlasitosť
 • Ostatne vstup/vystup:S/PDIF digitalny i/o, 1 x 1 MIDI i/o
 • Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
  Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.