Pearl bubny

Gear4music.comPearl bubny . Značka, ktorá nepotrebuje žiadny úvod. Pearl majú dlhodobú povesť pre kvalitu, od Export to Masterwork. Začiatočník až profesionál; ich výrobné metódy sú prísne. Pearl tiež robí neuveriteľne trvanlivý hardware, ako napríklad pedále series Eliminator, a vytvorili najmodernejší elektronický bubnový modul Mimic Pro . Objednajte si Pearl bubny s dvojročnou zárukou na Gear4music!

Najpredávanejšie produkty Pearl

Prvých 30 produktov

O Pearl

Pearl je jedným z popredných svetových výrobcov súprav akustických bicích a bicích nástrojov. Ich súpravy používajú niektoré z najväčších mien v bubnickom svete, ktoré pokrývajú všetky hudobné žánre od Joeyho Jordisona z kovového oblečenia Slipknot až po Chad Smith z funk rockového oblečenia Red Hot Chilli Peppers.

Gear4music.com skladom veľký výber Pearl bicie, ako sú renomované Pearl Forum bicích súprav, opísaný ako najlepší vstup-úroveň bicích sád na svete, Pearl 's Rhythm Traveler súpravy, preslávený pre svoje prelomové koncepcie ako prax a gigging Súprava a súpravy Pearl Vision a Masterwork ideálne pre stredne pokročilých až profesionálnych bubeníkov.