Vox

Gear4Music.com

Vox boli výrobné zosilňovače v meste Dartford od roku 1957. Vox zosilňovače definovaný zvuk 60 ako Vox boli úzko spojené s The Beatles, únie, ktorá ešte existuje dnes ako Paul McCartney zachováva jeho ruka káblové AC30 hlavy v jeho súčasnej chrbáta. View All Information

VOX sản phẩm bán chạy

Prvých 9 produktov

O Vox

Vox kopl vypnutie jeho vetvy gitara zosilňovače späť v roku 1957. To trvalo len pár rokov pre AC15 a AC30 stal okamžitý legendy, definovanie zvuk britskej invázii v Spojenom kráľovstve a vo svete. Innitially používa kapely, ktoré definuje 60 ako The Who, The Kinks a The Yardbirds, Vox výrobky boli neskôr používané v mozgu môže Rory Gallagher, hrane a mnoho ďalších vplyvných gitaristov.

Vox sú najviac najmä známe pre svoje zosilňovačmi. AC30 a AC15 získal obrovskú popularitu v polovici šesťdesiatych rokov keď sa stal veľmi populárny v britskej scény s kapelami, ako The Rolling Stones a The Beatles, uprednostnenie "Top Boost" obvody, definovanom pohyb zvuk. Na tento deň Vox ampéry zostávajú relevantné s výrobkami, ktoré nedávno spustila ako Vox Valvetronix vedie cesta pre Vox v digitálnom veku.