Hudobné nástroje Yamaha

Gear4music.com

Reputácia najvyššej spoľahlivosti. Na výkon hudobných nástrojov značky Yamaha sa môžete spoľahnúť každý deň. Jadrom širokej ponuky značky sú klávesy, elektronické bicie súpravy a akustické gitary. Ak si produkty Yamaha kúpite na Gear4music, automaticky tiež získate štandardnú 2-ročnú záruku. Zobraziť všetky informácie

Yamaha - najpredávanejšie produkty

Prvých 27 produktov

Niečo o Yamahe

Značka Yamaha má dlhé korene, ktoré siahajú až do roku 1887, keď bol Torakusu Yamaha požiadaný opraviť harmónium miestnej školy. Vzápätí sa rozhodol vyrobiť svoje vlastné a legenda zvaná Yamaha bola na svete. V dnešnej dobe sa prostredníctvom neustálej inovácie a vedúceho technického postavenia stala Yamaha jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov kvalitných hudobných nástrojov na celom svete.

Klavíry, dychové a rôzne iné hudobné nástroje značky Yamaha sa stali obľúbenou pomôckou mnohých z najznámejších svetových umelcov - a takisto tvoria súčasť viacerých nahrávacích štúdii. Odkedy boli v roku 1980 ich klávesy uvedené na trh, stali sa jedným z najpredávanejších hudobných nástrojov v histórii a klávesy, ako napríklad PSR séria, v tomto trende dodnes pokračujú.

Yamaha nezaostáva ani na trhu s elektronickými perkusiami a jej DTXplorer súprava sa stala veľmi populárnou u našich zákazníkov a ponúka vysokú kvalitu zvuku, jednoduchý a kompaktný dizajn. Sme si istí, že si v našej veľkej ponuke určite nájdete ten správny produkt práve pre Vás.