Yamaha hudobné nástroje

Gear4music.com

Založená v druhej polovici 19. storičia, Yamaha je jedným z najväčších mien v hudobnom priemysle. Hoci na začiatku to boli iba klasické a akustické nástroje, Yamaha si vybudovala rešpekt aj vďaka hudobným nástrojom v iných oblastiach. My tu u nás na Gear4music.com ponúkame veľký výber výrobkov Yamaha, ich rýchle doručenie a najnižšie ceny na internete. Zobraziť všetky informácie

Yamaha Najpredávanejší

Prvých 22 produktov

Niečo o Yamahe

Yamaha má svoje dlhé korene, ktoré siahajú až do roku 1887, keď bol Torakusu Yamaha požiadaný opraviť harmónium miestnej školy. Vzápätí na to, sa rozhodol vyrobiť svoje vlastné a legenda zvaná Yamaha bola na svete. V dnešnej dobe sa prostredníctvom neustálej inovácie a vedúceho technického postavenia stala Yamaha jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov kvalitných hudobných nástrojov na celom svete.

Klavíry, dychové a rôzne iné hudobné nástroje značky Yamaha sa stali obľúbenou pomôckou u mnohých najznámejších svetových umelcov a takisto tvoria súčasť viacerých nahrávacích štúdii. Odkedy boli v roku 1980 ich klávesy uvedené na trh, stali sa jedným z najpredávanejších hudobných nástrojov v histórii a klávesy ako napríklad PSR séria v tomto trende dodnes pokračujú.

Yamaha nezaostáva ani na trhu s elektronickými perkusiami a jej DTXplorer súprava sa stala veľmi populárnou u našich zákazníkov a ponúka vysokú kvalitu zvuku, jednoduchý a kompaktný dizajn. Sme si istí, že si v našej veľkej ponuke určite nájdete ten správny produkt pre Vás.