Garancie a záruky

Okrem našej záruky vrátenia peňazí sú všetky naše produkty dodávané s minimálne 2 ročnou zárukou. Ak dôjde k poškodeniu výrobku počas záručnej doby, výrobok rýchlo opravíme alebo vymeníme. Ak nie je možná ani jedna z týchto možností, bude Vám ponúknutá možnosť vrátenia peňazí.

Reklamáciu výrobku a jeho vrátenie je možné zabezpečiť na našom zákazníckom centre, t.č. 02/33527841.

Predĺžená záruka

Gear4music predĺžená záručná doba poskytuje rozšírené služby a ponúka vyšší stupeň ochrany než naša štandardná záruka alebo bezplatná záruka, ktorá je ponúkaná inými obchodníkmi a výrobcami.

Výhodou predĺženej záruky od Gear4music sú:

 • Záruka je predĺžená až na 6 rokov od dátumu doručenia
 • Poplatky za vyzdvihnutie a doručenie sú zahrnuté v prvých 2 rokoch
 • Záruka je prenosná, ak je tovar opätovne predaný
 • Zapožičanie výrobku bude poskytnuté v prípade ak výrobok nie je opravený do 30 dní
 • Náhrada produktu bude poskytnutá v prípade ak výrobok nie je opravený do 60 dní
 • Ak záruku nevyužijete, môže byť zrušená do 30 dní, a kedykoľvek po tom za pomernú zľavu
 • 50% vrátenie poplatku za predĺženú záruku po 5 rokoch, ak nebola využitá

 • Predĺžená záruka slúži ako doplnok k štandardnej záruke od Gear4music resp. výrobcu a obchodných podmienok. Touto predĺženou zárukou nie sú nijako ovplyvnené základné práva a povinnosti ako sú definované v Európskom zákonniku na ochranu spotrebiteľov 2014

  Úplné znenie podmienok predĺženej záruky si môžete prečítať tu.

  Poplatky za vrátenie a vyzdvihnutie tovaru

  Štandardná záruka:

  Ak dôjde k poškodeniu tovaru v prvých 6 mesiacoh od zakúpenia, ten vyzdvihneme a doručíme späť bezplatne.

  Tovar vyzdvihneme z odberného miesta, alebo Vami zadanej adresy, záležiac od toho, ktorá z týchto služieb je vo Vašej lokalite dostupná.

  Pri reklamácií výrobku po 6 mesiacoch od zakúpenia, Vám bude účtovaný poplatok za dopravu. Uvedené sa vzťahuje ako na objednávky v Spojenom kráľovstve tak aj na medzinárodné objednávky.

  Predĺžená záruka:
  Podmienky predĺženej záruky sa môžu líšiť pri objednávkach mimo územia Spojeného kráľovstva, čo bude špecifikované pri zakúpení. Ak dôjde k poškodeniu tovaru počas prvého alebo druhého roku od zakúpenia, tovar bude vyzdvihnutý a doručený späť bez poplatku. Po provm, resp. druhom roku od zakúpenia Vám bude účtovaný malý poplatok za dopravu.

  Termíny opráv

  Ak reklamujete výrobok z dôvodu jeho poškodenia, snažíme sa ho opraviť čo najskôr. V prípade, ak nie sme schopní opraviť výrobok v lehote do 60 dní, bude Vám zaslaný náhradný výrobok.

  Upozornenie:

  Záručné podmienky sa nevzťahujú na výrobky, ktoré boli poškodené z dôvodu nevhodného zaobchádzania alebo akéhokoľvek dôvodu, ktorý je iný než výrobná chyba. Ak sa nenájde žiadna chyba na reklamovanom výrobku a je mimo doby záruky vrátenia peňazí, výrobok Vám bude vrátený za malý poplatok. Odporúčame, aby ste výrobok pri preprave poistili proti poškodeniu.