DISC Paiste PST 8 univerzálny činel Set + Extra 18-palcovými Med. Crash cimbal

379,00 € Odporúčaná cena 512,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Neuveriteľnú hodnotu - uložiť 80 libier!.
  • Reflektorom Medium 14'' Ahoj klobúk.
  • 16'' reflektor Medium Crash.
  • 20'' reflektor Medium Ride.
  • 18'' reflektor Medium Crash

DISC Paiste PST 8 univerzálny činel Set + Extra 18-palcovými Med. Crash cimbal

Podrobnosti

Fusion švajčiarsky činel zvuk know-how nemecký hi-tech znalosťami. PST činely predstavujú prielom kombinácia kvality a hodnoty, a presvedčiť s vynikajúci zvuk a vzhľad.Referenčné číslo produktu: 40932

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Vhodné pre všetky kiná, intímne alebo veľké. Použiť pre živé hranie a príležitostné nahrávania. Univerzálny všestranný pripravený hrať celú škálu hudobných štýlov. PST 8s majú svetlý, čistý, plný zvuk, ktorý je zameraná, rezanie a energický jasnosť, teplo a tonálne definíciu.

PST 8 činely sú remeselnícky z legendárnej 2002 bronz, rafinované cez tradičné ručné kovanie a zdokonalil unikátny ručné reflektor povrch. Tieto znaky švajčiarskych spracovania aby tieto činely čistý Paiste nástrojov, ale sú ako atraktívne ceny ako ostatné úspešnej série Paiste zvukovej technológie.

Princíp Paiste rodinného podniku je neustále vytvárať nový zvuk s činely, gongy a bronz bicie nástroje tvorivé potrebám bubeníci a bubeníkov.

Základom tohto hľadania pre hudobné zvukové je úspešná kombinácia tvorivej predstavivosti hudobníkov a nápadité ducha hudobný nástroj zostavovateľa. Iskrou, ktorá neustále posilňuje toto hľadanie je hudba sama o sebe, v celej svojej kráse, zložitosti a zdanlivo nikdy končiace-kapacita pre nové spôsoby vyjadrovania. Vzťah medzi nami ako zvuk tvorcov, bubeníci a bubeníkov ako hudobníci, je veľmi intímne prejavy tohto hlboko princípu.

Sú Paiste činely State-Of--Art

Paiste činel program vždy odráža súčasný stav hudby. Hudba je neuveriteľne rozmanité a neustále mení. Dnešná hudba zmesi a zápasy štýlov; to požičiava voľne z historických obdobiach; to je obohatená etnické a tradičné žánrov; naďalej integrovať celosvetovo hudobné štýly.

Hráči už obmedzili v rámci určitého štýlu a ani Paiste je impozantný umelec Roster, vrátane legendárnej bubeníkov ako Stewart Copeland polície, Tico Torres Bon Jovi, Nicko McBrain Iron Maiden, rovnako ako Charlie Benante o Anthax a legendárny Frank fúzy ZZ top. Paiste činely sú oporou vo svete modernej hudby rovnako je voľba o Joey Fordison slávy Slipknot a Jeremy Spencer mocný päť prst smrti úder.

Funkcie

Zahŕňa:

Špecifikácie

  • Zliatiny: CuSn8 bronz
  • Aplikácií: Všetky objem nastavenia - živé hranie - celú škálu hudobných štýlov
  • Zvuk: Svetlé, čisté, plná zameraný, rezanie a energický s plné funkčné a hudobnej charakteristiky