Ludwig Signet 105 GigaBeat 3Pc Shell Pack, Alpské modrá

1 011,00 € Odporúčaná cena 1 322,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • 3-dielna Shell Pack.
 • 100 percent javor, 6-Ply škrupiny.
 • Trojica Tom 3-bodové zavesenie montuje.
 • Insta-Lite skrutku-menšie oká.
 • Povrch dyhovaného dreva Exo-Xotic

Ludwig Signet 105 GigaBeat 3Pc Shell Pack, Alpské modrá

Podrobnosti

Ludwig Signet 105 je ručne Ludwig v Monroe, NC, a je postavená tak, aby dať up-and-coming hráč high-end tónov North American Maple za prijateľné ceny. Bubeník dokáže vytvoriť a prispôsobiť ich kit počas niekoľkých minút pomocou nasledujúcich jednoduchý, prospešný proces montáže, Ludwiga Insta-Lite skrutku-menej šklbe a trojica tom 3-bodové zavesenie montuje.

Referenčné číslo produktu: 46305

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Ludwig Signet 105 je postavená na standard 20" bass drum, tom 12" namontované a floor tom 14". Predstavujeme EcoXotic dyha skončiť s ruka-použitá saténový lak, tento shell kit sa nesmie prišiel o.

O Ludwig bicie

Založená v roku 1909 William F. & Theobald Ludwig, Ludwig Drum spoločnosť postupovala od tej doby sa stal jedným z popredných svetových výrobcov bubon. William bol profesionálny bubeník, plnenie a turné s cirkusov a ukazuje spolu s príležitostné koncerty. Bratia sa rozhodli otvoriť obchod bubon v Chicagu, a nazval ho Ludwig & Ludwig. Spoločnosť začala s konceptom pre navrhovanie a výrobu bass drum pedal, ale rýchlo postupoval, pridanie nových produktov do katalógu vrátane snare bicie a timpani.

Po Theobald Ludwig zomrel v roku 1918 William pokračoval sám, a v roku 1923, Ludwig sa stal jedným z najväčších výrobcov bubon na svete, zamestná 240 pracovníkov. V neskorých 20 Ludwig & Ludwig bol predaný CG Conn nástroj spoločnosti, a napriek tomu zostať na spustenie spoločnosti, ktorý teraz patril k Conn, William Ludwig nakoniec nechal založiť novú spoločnosť, ktorú pomenoval po jeho iniciály: Drum spoločnosť WFL v roku 1937. Počas druhej svetovej vojny, spoločnosť vyrábala bubny v malom meradle, ale čoskoro vyrástol vo veľkosti sa stal jedným z hlavných konkurentov pre Ludwig & Ludwig. V nasledujúcich rokoch Ludwig & Ludwig zastavil výrobu bicie úplne, čo znamená, William a jeho syn Bill Jr boli schopní kúpiť Ludwig známka späť z Conn.

Počas 1960, Ludwig začal dostávať obrovské množstvo publicity a svoje výrobky začala stať oveľa viac široko uznávané v celom odvetví bubnovanie. Ludwig začali zavádzať viac a viac výrobkov ich rozsahy s kľúčovými umelcami ako John Bonham od Led Zeppelin hrajúcich na Ludwig bicie získava ešte viac publicitu a uznanie.

Od roku 1960 a 1970, Ludwig má zachovať jeho stav ako jeden z najpopulárnejších bubon výrobcov na svete. Výrobné zariadenie zostáva v Monroe, NC, ktorý ponúka obrovský rozsah bicie a príslušenstvo, vrátane plný bicích sád, Pytliacke pasce, perkusie, hardware, príslušenstvo, a dokonca aj tovar. Spoločnosť oslávila aj jeho 100th anniversary, uvoľnenie ešte viac vlajková loď bubnovanie zariadenia. Ludwig's Pytliacke pasce sú často považované za jedny z najlepších v podnikaní, drží titul na svete je najviac cestoval a zaznamenané osídiel vôbec. Ponúka zvuky, ktoré sú často napodobňovali, ale nikdy duplikovať, osídiel sú k dispozícii v obrovskú škálu materiálov veľkostí, povrchových úprav, a s rôznymi komponentmi. Každý snare ponúka jedinečné vlastnosti, ale všetci zdieľajú jednu vlastnosť. Naozaj bezkonkurenčnú zvuk.

S viac ako sto rokov v profesii perkusie, Ludwig poskytli kvalitné bicie na rozsiahly zoznam renomovaných bubeníkov sveta cez. V stopách velikánov a vydláždiť cestu k sláve perkusie cez obrovský výber tóny, štýlov a veľkostí, s cieľom získať to najlepšie z vášho hrania.

Funkcie

 • 100 percent javor, 6-ply škrupiny
 • Trojica 3-bodový tom pozastavenie montuje
 • Insta-Lite skrutku-menej oká
 • Povrch drevo dyha EXO-Xotic

Konfigurácia

 • 20 x 16" kick
 • 12 x 8-1/2" namontované toms
 • 14 x 14" floor tom

Vezmite prosím na vedomie: Hardware a činely sú predávané samostatne