Gear4 Xorb Bezdrôtový reproduktor

66,50 € Odporúčaná cena 78,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • 30 Wattov.
  • Bluetooth umožňuje bezdrôtové vysielanie.
  • Poplatky za vaše hudobné zariadenie.
  • Basu Control Dial.
  • Ohromujúci Audio aj vo veľkých izieb

Gear4 Xorb Bezdrôtový reproduktor

Podrobnosti

Xorb Bezdrôtový reproduktor je 2.1 stereo reproduktor balenie 30 wattov energie a najnovšie technológie Bluetooth. Prúd vaše skladby z akékoľvek zariadenie Bluetooth a zaplniť miestnosť so zvukom vašej hudby v ruke. Vychutnajte si obľúbenú hudbu, filmy alebo hry z MP3 prehrávača, TV alebo notebooku.Referenčné číslo produktu: 41085

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Dve Neodýmiové Budiče a jeden subwoofer vyrábať ohromujúci audio vyplniť aj veľké izby. Môžete použiť Xorb s prehrávačom hudby cez line-in portu. Basov číselníku pomáha dosiahnuť vyváženú tonálne odpoveď cez celú svoju hudobnú zbierku. Nahodiť bass pre Dolné basové frekvencie a Zbaľ si hudbu s punč vysokej hlasitosti úrovniach. Stredne basové úrovne poskytnúť aj ovládanie výšok a basov frekvencií pre všestranný hudobné poslucháčov. Ak dávate prednosť rokovania vrstve podrobné nástrojov, znížiť nastavenie basov poskytnúť jasné tonálne ihrisko.

Naďalej surfovanie po webe alebo použiť iné aplikácie zároveň prúd hudby bezdrôtovo a použiť 2.1a USB na nabíjanie Smartphone alebo Tablet kým hudba pokračuje v hre. Elegantný dizajn Xorb vyzerá dobre v akejkoľvek miestnosti. Jeho kompaktné telo je ideálny pre akékoľvek regál, stolík alebo zábava stojí.

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.