DISC FXpansion Geist odberu softvér

155,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • V reálnom čase odberu vzoriek, opakovaný odber vzoriek a rezanie

DISC FXpansion Geist odberu softvér

Podrobnosti

Vzorky, výsek, sekvencie, premiešajte, usporiadať, účinok, Prevzorkovať. Geist je FXpansion na nasledujúcej-generácie odberu bubon stroj, určený na vytvorenie vyvinul, vlastné Beat a drážok, ste oslobodzujúce od limitov predbalené slučky a príliš komplikovanými DAWs.

Referenčné číslo produktu: 20160

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Geist poistky kreatívne sochařská vzorky nástroje s rýchle vzoru. krok-priebeh a usporiadanie. Prehľadávať zvuky s rýchlosťou blesku, výsek a priradiť slučky podložky pomocou jediného kliknutia; vzorku, resample a vybudovať poráža v škvrne unifikované prostredie. Geist robí fiddly úlohy s viacerými apps minulosťou.

Geist beží ako plugin a ako samostatnú aplikáciu, ideálny pre notebook beatmaking. Export výtvory ako zvukové klipy alebo načítať zasadnutí späť do plugin Prevzorkovať, reslice, remix, usporiadanie a transformovať vaše bije ešte ďalej. Geist je kompletný, integrovaný rytmus výroby pieskovisko pre štúdio, tourbus alebo fáze!

V reálnom čase odberu vzoriek, prevzorkovanie a porciovanie:

Geist umožňuje porciovať slučky a prestávky a poslať ich do podložky jediným kliknutím! Prináša flexibilitu túžia pre naozaj zapojené krájanie operácií a inteligentné klasifikovať systém vybudovať súprav od slučky v sekundách.

Geist môžete Prevzorkovať jeho výstup alebo vzorky externý vstup. Zaznamenajte viacerých berie a presné slučky, ich zaslanie krájač s niekoľkými málo kliknutí. Či kopat v prepravkách alebo hrať synthy, gitara alebo basy, Geist vám umožní vstreknite zvuky do podložky rýchlo.

Sonic sochárstva a sekvencovania:

Geist to zvuk sochařská nástroje zahŕňajú, omračovanie FX s DCAM modelovať kompresie, filtrovanie a jednotky. Vzor sekvencer zahŕňa krok-automatizácie pre parametre, real-time záznam a odrazové odchyt, pre ustanovujúce trvá bez lisovania záznam prvý!

Integrovaný pieseň režim umožňuje vytvorenie zložitých, vyvíja vzor dojednania hudobný a zábavný spôsobom. Záznamu vzor a scény spúšťače žiť, nakresliť a upraviť časti priamo od lineárneho časovej osi alebo len jam preč a zachytiť svoj výkon neskôr.

High-výkon prehliadania a DAW integrácie:

Geist to prehliadač je postavený na rýchlejšie ako niekedy nájsť vaše zvuky! Nastavenie obľúbených, uložiť vyhľadávanie, porovnať súbory z rôznych priečinkov v shortlists. Dokonca môžete posielať Náhľady prostredníctvom diskrétnych výstup, ideálne pre budovanie bije v živých scenáre.

S plnú MIDI a zvukové vývozu, rôznych formátoch plugin a samostatnú verziu, Geist je produkčnom prostredí kompletné rytmus naplní zefektívniť vaše toku činností a pripomenúť si vaša láska tvorby bije!

Vlastnosti/špecifikácie:

 • Odber vzoriek & prevzorkovanie
 • Dirac3 (TM) čas-úsek/rozstup-posun
 • Mocný full-vybavený krájania a detekciu/klasifikácia
 • 30 účinok typy inc. DCAM modelované obvodu filtre alebo dynamiku/jednotka & Overloud Breverb algoritmy
 • Vzor postupnosti
 • Prepínanie scény
 • Integrovaný pieseň režim
 • Real-Time záznam & odrazové zachytiť
 • Krok-automatizácie pre parametre
 • Intuitívne a výkonný prehliadač
 • Úplné MIDI a zvukové export
 • Standalone / VST / AU / regionálnych obchodných dohôd
 • Exkluzívne zvuky a presets z Goldbaby, Groove zločinci, Armin Van Buuren, D. Ramírez, Dom Kane, KJ Sawka časť kontroly a viac