DISK Focusrite ISA ten klasický pre-amp kartou digitálne A/d prevodník

 • Video 1
762,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Flexibilné nezávislé di kanál.
 • Venovaný vložte Point.
 • Voliteľné Stereo 192 kHz A analógovo-digitálny konvertor.
 • Obsahuje kartu A/d prevodník

DISK Focusrite ISA ten klasický pre-amp kartou digitálne A/d prevodník

Podrobnosti

Klasický jeden ISA Jednokanálový pre-amp dodávaný s kartou špecializované ISA jedného a/d prevodník, rovnakú kartu ako ojazdené s ISA430 MkII. ISA jeden mikrofón predzosilňovač prináša Focusrite prestížnej ISA transformátor-založené predzosilňovač robustný a prenosný podvozok, za prelomovú cenu.

Referenčné číslo produktu: 25528

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Predradeného zosilňovača mikrofónu ISA bola prvýkrát zavedená v roku 1985. Tento transformátor-založené predradeného zosilňovača vznikla v prvej polovici ISA110 mic-vopred a EQ modul Focusrite kritikou Forte konzoly. Konzoly a neskôr Studio konzoly bol oslavovaný mnohými ako najlepšie znejúce konzolách niekedy postavený.

Predzosilňovač je doplnený riadok vstupného a nezávislé di kanál, špecializované získať kontrolu, spínač aktívny alebo pasívny odpor, TRS Jack výstup pre smerovanie na zosilňovač a nezávislé XLR výstup na zadnej. Flexibilné nezávislé di tým ISA jeden ideálne pre technikov chcú zmes di d gitara signál s mic mal gitara kabinetu, a pre náročných účinkujúcich , ktorí vyžadujú riešenie jediného Klasická gitara a spev.

Variabilné impedancia obvodu bol pridaný, umožňuje užívateľovi prepínať medzi štyrmi nastavenia tlmiče starostlivo vybraných vstupná impedancia. Okrem pôvodných ISA110 impedancia, ďalšie tri impedancia nastavenia umožňujú dokonalé zladenie, alebo kreatívne ne predzosilňovač s akékoľvek mikrofón. ISA jednej funkcie vložiť bod, bude potrebné vznikajú umiestniť ďalšie spracovanie medzi predzosilňovač alebo di a voliteľné konvertor. Fantómové napájanie, reverznej fázy a 75Hz, 18dB/oktáva vysoko priepusť sú k dispozícii aj lomené predné fascia.

Nezávislé vstupné meranie pre oba kanály je poskytovaná vo forme pohybujúcich cievka VU meter s variabilné kalibrácie oblek analógového a digitálneho záznamu médiá, popri dva metre šesť-LED vrchol; vstupy môžu meraný, buď pred, alebo post-insert. Kalibrácie meradla Využite všetky rovnaké referenčné body, ako Avid je Pro Tools HD systém, ktorý umožňuje bez námahy line-up.

ISA jeden Slúchadlový výstup funkcie špecializované hlasitosti, ktorá poskytuje externý stereofónny tágo zmes (skladby jednoduchým kliknutím alebo stereo mix z rozhrania alebo živé konzoly) na kŕmenie slúchadlá cez dva vstupy TRS konektor na zadnej strane jednotky.

Vlastnosti/špecifikácie

 • Robustný a prenosný transformátor-založené vopred amp
 • Linkový vstup (XLR a TRS Jack)
 • Nezávislé di kanál
 • Vložiť bod
 • VU Meter
 • Šesť metrov Led Peak
 • Slúchadlový výstup s venovanej hlasitosti
 • Voliteľné Stereo prevodník a/d prevodník obsahuje dva kanály 24 bit/192 kHz A-D konverzie s dynamickým 119dB.

Ak chcete zobraziť kompletné špecifikácie Focusrite ISA jeden klasický analógový Jednokanálový Pre-Amp prosím stiahnuť vo formáte PDF nižšie.

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.