DISK IK Multimedia iRig MIDI MIDI rozhranie

59,50 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Funkcie exkluzívny MIDI thru prístavu.
  • kompatibilné iOS a základné MIDI kompatibilné.
  • Poplatky z Micro USB portu.
  • Kompatibilný s Apps ako GarageBand a SampleTank

DISK IK Multimedia iRig MIDI MIDI rozhranie

Podrobnosti

prνsluΉnύmi MIDI je Ultra-kompaktný štandardné jadro MIDI rozhranie pre iOS, ktorý spája akékoľvek kompatibilné zariadenie MIDI iPhone, iPod Touch a iPad.

Referenčné číslo produktu: 21963

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

iRig MIDI spája MIDI klávesy, bubon stroje, bubon pads, pedál dosiek a viac iOS zariadení na kontrolu nielen zahrnuté SampleTank zdarma (prostredníctvom na stiahnutie z app store), ale aj svet MIDI-kompatibilné aplikácie, ako GarageBand ®. IOS aplikácie môžete použiť aj na ovládanie externého zariadenia MIDI zvukových modulov, DAW alebo osvetľovacie systémy priamo z mobilného zariadenia.

iRig MIDI je len kompaktné iOS MIDI rozhranie športové 3 porty MIDI: IN/OUT/THRU. Toto pripojiť akýkoľvek štandardný MIDI konektory pomocou zahrnuté 2 x 1,6 m/5.2 "káble. iRig MIDI má tiež 2 LED diódy pre zobrazenie MIDI aktivity na portoch IN a OUT.

iRig MIDI poskytuje tiež výlučne mikro USB port - s dodávaného kábla - ktorý sa pripája na akýkoľvek štandardný USB zdroj napájania dodávok tak, že iOS zariadenie môžu zostať plne napájaný pri dlhodobom sedenie.

Existuje mnoho spôsobov, ako integrovať iRig MIDI mobilné plošiny pre rôzne typy hudobníkov ako napríklad: klávesnica hráči, výrobcovia, gitara/basa hráčov a spevákov, aby vymenovali aspoň niektoré.

IOS zariadení ako nástroj syntetizátor

Existuje mnoho nástroj aplikácií pre iPhone/iPad, a to? s legrace hrať na ich multi-dotykové obrazovky. Ale to je impracticle, pokiaľ ide o ich použitie ako živé nástroje. iRig MIDI má schopnosť používať akýkoľvek radič klávesnice MIDI (z domova digitálne klavíry pokročilé syntetizátory alebo počítačové radiče) ako vstupný zdroj iOS zariadení ľahko ovládať prístroj apps bežným spôsobom.

Súčasťou SampleTank pre iOS tiež ponúka vysoko kvalitné mobilné alternatívu k tradičným softvéru a hardvéru, zvukových modulov a Štatistickí od základov až do práce ako nástroj živého predstavenia kde to prístup ako obrovské knižnice 1GB viac ako 500 ready-to-použitie zvukov.

IOS zariadení ako bubon stroj/sekvencer/rekordér

Použitie iRig MIDI bubna stroje, "MPC-štýl" pads a groove boxy. MIDI vstup umožňuje pripojenie jedného z týchto zariadení k iRig hardvérové zariadenie hrať iOS aplikácie nástroja alebo užívania rytmus externého zariadenia s iOS app ako bubon a groove zvukový modul. iRig MIDI funguje aj ako ľahký-k-používať záznamník MIDI s app zadarmo iRig záznamník MIDI.

Prípadne výrobcovia môžete hrať MIDI rytmus modelov alebo MIDI sekvencií na ich iOS zariadenia a používať externé Bicí automat alebo akékoľvek MIDI zvukových modulov pripojenia iRig výstupu MIDI zvukových modulov.

Radič podlahy pomocou gitara a spev apps

Pripojenie MIDI kontrolér podlahy vstupu iRig MIDI umožňuje užívateľovi kontrolu efekty spracovania aplikácie pre gitaru a basu napr AmpliTube alebo Vokálna spracovanie aplikácie ako VocaLive, ktorý sa bude aktualizovať čoskoro získať MIDI správy. Toto umožní používateľovi zmeniť predvoľby alebo použite pedál radiče prevádzkovať wah alebo akýkoľvek typ účinkov kontinuálne radič. To tiež umožňuje klávesnica hráčov, DJs a ostatné vykonávajúci hudobníci na ovládanie iOS efekty apps bez toho, aby svoje ruky preč od svojich nástrojov.

Rozšírené aplikácie pomocou MIDI thru

S exkluzívny MIDI thru prístavu iRig MIDI, používateľ môže vytvoriť moderné súpravy ako súčasne pomocou zariadenia iOS a externý zvukový modul ako zvukových generátorov riadený jediné klávesnice MIDI. Alebo záznamu MIDI vystúpenie live pomocou externého MIDI nahrávanie zariadenia napríklad počítač!

Vlastnosti/špecifikácie:

  • Štandardné jadro MIDI rozhranie spája všetky hardvérové zariadenie MIDI MIDI kompatibilné jadro aplikácie
  • Priame pripojenie MIDI klávesy, syntetizátory, bicie automaty, bubon pads, pedál dosky a ďalšie pomocou zahrnuté 2 x 5.2 "(1,6 m) MIDI 5-pin DIN káble
  • 3 porty MIDI: IN/OUT/THRU
  • 2 LED displej aktivitu MIDI in/out
  • Micro USB portu môže účtovať iOS zariadenie v prevádzke

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.