DISK M-Audio oktánové číslo 8 kanálový Mic Pre w A/d prevodník

585,00 € Odporúčaná cena 730,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

DISK M-Audio oktánové číslo 8 kanálový Mic Pre w A/d prevodník

Podrobnosti

8 kanál mic nesplatené/riadku nástroja nesplatené amp s ADAT výstup

Referenčné číslo produktu: 4861

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Funkcie každého oktánovým osem kanálov s maximálnym technológie našiel v M-Audio DMP3 mic s maximálnym. Každý kanál vlastnosti pripojenia zadnej panel pre vstup mikrofónu (vyvážený XLR), priamej línii vstup (vyvážený 1 a 4 "TRS) a s maximálnym výstup (vyvážený 1 a 4" TRS). Prednom paneli domy 1 a 4 "TS nástroj vstupy pre kanály 1 a 2. Dodatočné prednom paneli Ovládacie prvky pre každú z ôsmich kanály s maximálnym zahŕňajú vstupná úroveň gombík, 20 dB pad a 3-segmente LED na pomoc pri dosahovaní najvhodnejšiu úroveň signálu.

Jednou z najdôležitejších funkcií nové Oktánové je ADAT Lightpipe výstup, umožňujúce bezšvíkových digitálnu pripojiteľnosť všetkých osem kanálov multikanálového digitálneho zariadenia ako ADATs a digitálne mixpulty. Dve slovo hodiny konektory (BNC) poskytujú synchronizácia s iných digitálnych zariadení, vrátane viac Octanes pre toľko high-end s maximálnym kanály ako požadovanú. Vnútorné synchronizácie sadzby sú voliteľné medzi 44,1 kHz a 48 kHz a jednotky otrokmi, aby vonkajšie synchronizácie sadzby v rozmedzí od 33 kHz až 59 kHz. Samozrejme, individuálne s maximálnym náklonom na každý kanál tiež umožní pripojenie na akýkoľvek typ o analógového zmiešavač alebo rekordér s 1 a 4 "riadok vstupy. Riadok vstupy umožniť Oktánové slúžiť ako 8-kanál A/D prevodník, rovnako.

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.