DISK Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

114,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

DISK Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

Podrobnosti

Konzistentné ladenia výsledky možno bez námahy dosiahnuť každej dobe. S StroboSoft 2.0, neexistuje žiadny dôvod, prečo by akýkoľvek prvok vo vašej relácii zvuk z naladit s sama alebo mixu.

Zastavte sa obávali svoje ladenie a dostať späť k vytvoreniu dnes. Môžete spočítať na StroboSoft aby sa ubezpečil, každý prvok v nahrávky sú dokonale v harmónii s jeho bezkonkurenčnú presnosť 1/10th cent.

Referenčné číslo produktu: 14111

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Ako StroboSoft prácu?

Ako samostatný, stačí použiť váš notebook postavená-in mic alebo pripojte mikrofón a spustite ladenie!

Ako plug-in, nainštalovať sLINK ® microhost (zahrnuté v Deluxe a Suite verzie) na kanál vaše audio do StroboSoft 2.0 z vášho LENOCH. Vnútri relácie, pridajte StroboSoft 2.0 na vložiť alebo buss vo vašom VST alebo schopné DAW AU a ladiť vaše nástrojov s bezkonkurenčnú presnosť.

Nastavenie vášho nástroje doma

Použiť StroboSoft na nastavenie viac než len svoje ladenie. Ušetriť čas a peniaze tým intonating vaše nástroje doma! Intonate vaše elektriku rýchlo a jednoducho pomocou StroboSoft's vizuálne intonácia sprievodca, ktorý zamestnáva vizuálne indicatorsystem 2-krok k vám pomôcť dosiahnuť konečným presnosti pri nastavovaní vaše nástrojov.

Vizuálne intonácia v akcii

Vstavané funkcie INTONATE, vizuálne vám pomôcť pri intonating vášho prístroja. LED na vybratý reťazec bude vyplniť farbou, keď ste v riadne len octave izolát strobe zobrazenie a máte hotovo!

Sladené dolaďovanie a viac

Využite sladiť Peterson? Dolaďovanie s StroboSoft Deluxe. Sladené dolaďovanie sú kolekciou kompenzácie pridelené konkrétne dolaďovanie navrhnuté aby akordy zvuk, dobre... sladší! Nie viac plochý akordy alebo majú gitary zvuku "out of the mix".

Proprietárny nastavenia na základe stupnice rovnaké Temperament Peterson GTP ® a BAS ® sladidlá. StroboSoft Deluxe podporuje aj nástroje ® Buzz Feiten ladenie systému.

Plug and Play

StroboSoft poskytuje všetko, čo potrebujete na presne melódiu a dokonca set-up gitara alebo basy bez potreby akýchkoľvek drahé dodatočné zvukové karty! Pripojením vášho prístroja do počítača zvuková karta vstupného, môžete použiť úspešne StroboSoft s hardvérom zásob.

StroboSoft je nastaviteľná vzorkovacia rýchlosť podporí všetky zvukové karty až 96 kHz. Stereo/mono selektory použiť naladiť dva nástroje naraz! Majú elektrická gitara na "L" kanál, zatiaľ čo akustickým môže byť zahnutý do "R", každý má individuálne nastavenia!