DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobcu Bundle

146,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Reason nastrojov a efektov.
  • Nahravanie a sekvencovani nastroje.
  • Virtualne gitara a basova linka 6 POD.
  • SubZero EASYCONTROL Mini MIDI kontroler.
  • SubZero EASYPAD Mini MIDI gamepad

DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobcu Bundle

Podrobnosti

Perfektny sposob, ako do hudobnej tvorby. Reason Essentials 2 balenia všetkych nahravanie, strih, efekty, nastroje a miešanie nastroje potrebujete skvely zvuk. Tento balik tiež obsahuje SubZero Volume controller a gamepad, ktory robi spalňu a mobilne produkčne oveľa rychlejšie.Referenčné číslo produktu: 45587

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Propellerhead Reason Essentials 2

Reason Essentials 2 prinaša audio krajanie a quantizing na Reason sekvencer a umožňuje vytvarať REX subory z nahravky priamo. Import audio subory z vašej hudobnej knižnice a web s podporou formatu suborov.

Workflow prislušenstvo k Reason Essentials 2, aby pisanie, nahravanie, produkovať a miešanie v stojane a sekvencer ešte rychlejšie, jednoduchšie a zabavnejšie.

Reason Essentials 2, rovnako ako jeho vačši brat Reason, stavia robiť hudbu v centre pozornosti. Od konceptu až dokončenie, ma všetky zakladne nastroje pre sustruženie dobre napady na skvele songy.

Reason Essentials prichadza s vyberom Reasonnastrojmi a efekty vo virtualnom racku, zjednodušene verzie jeho majstrovsky vymodelovanych mixer, a všetky nahravania a nukleotidov nastroje budete potrebovať. Pre gitaristov, vstavany virtualne gitaru a basu struky z riadku 6 priniesť široku škalu kvalitnych gitarovych zosilňovačov, skrine a efekty.

S jeho veľkorysy zvukovej banky a zname tvorivu toku, Reason Essentials 2 je softver, ktory vam umožni zamerať sa na hudbu a dokončiť tuto pieseň. A keď budete potrebovať viac, upgrade na plnu Reason pre viac nastrojov, efektov, miešanie nastroje a zvuky.

Vytvoriť

Nahravanie hudby je všetko o zadretiu moment. Zachytiť perfektny vykon - alebo dokonca pribil tuto myšlienku skor, ako to ide preč - vyžaduje nastroje, ktore su pripravene, keď ste. Reason Essentials je vždy pripraveny.

Usporiadať

Pomocť vam usporiadať vaše skladby sposobom hladke, bez namahy, Reason Essentials prichadza s rychle a flexibilne sekvencer. Bezprostrednej a intuitivne, Reason Essentials? sekvencer vam dava kontrolu vašho mechanizmov, nechať si pohyb a uprava časti za pochodu.

Mix

Reason Essentials' majstrovsky vymodelovanych mixažny vam flexibilne routing, vstavany dvoch-pasmovy EQ na každy kanal, pokročile efekty manipulaciu, plnej automatizacie a že radio-ready majster autobus kompresor vam dava veľke študio.

SubZero EASYCONTROL

Ľahky a kompaktny Control stanice

Ľahky a kompaktny, USB napajanie EASYCONTROL poskytuje jednoduche uživateľske rozhranie s 9 priraditeľne posuvniky, tlačidla a gombiky idealny pre vytvaranie inovativnych nastavenia a zvuky. Pomocou zahrnute softver Editor a Control zmeniť režim, zmeniť priradenie každy radič kym mate požadovane nastavenia. Možnosti tejto prisposobenie oživaju pri spusteni s radič softver ako Ableton; kde rozne nezvyčajne efekty možu byť vytvorene, možete inšpirovať priekopnicke nove skladby.

SubZero EASYPAD

Ľahky a kompaktny Beatstation

Ľahky a kompaktny, USB napajanie EASYPAD poskytuje ľahko použiteľne rozhranie, ktore sa sklada z 12 priraditeľne vlastne rychlosť pads idealny pre vytvorenie inovativne beaty a rytmy. Pomocou zahrnute softver Editor a Control zmeniť režim, zmeniť priradenie každy radič kym mate požadovane nastavenia. Možnosti tejto prisposobenie oživaju pri spusteni hudby softver ako Ableton; kde rad nezvyčajnych perkusne efekty možu byť vytvorene, možete inšpirovať priekopnicke nove skladby.

PC/Mac kompatibilny

Kompatibilita s operačnymi systemami Windows XP Vista, Windows 7 a Mac OS X zaisťuje existuje veľmi malo gelove set-up, ktore nemožu zvladnuť EASYPAD.

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.