DISK Sony zvuk Forge Pro 10 - vzdelávanie

178,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Sony zvuk Forge Pro 10 - vzdelávanie.
 • All-in-One produkčné sada.
 • Mono, Stereo a viackanálový súbory.
 • s vysokým rozlíšením podpora zvuku

DISK Sony zvuk Forge Pro 10 - vzdelávanie

Podrobnosti

Zvuk Forge Pro 10 - vzdelávanie od Sony Creative Software je sada audio produkciu, ktorý poskytuje audio editory a výrobcov úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi strih a mastering zvuku. Apartmán poskytuje všetky nástroje potrebné pre nahrávanie a mastering, zvukový dizajn, audio reštaurovanie a Red Book CD tvorby, tvorby softvéru zásadný doplnok pre štúdio a vzdialeného miesta práce.

Referenčné číslo produktu: 39544

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis
Sony Sound Forge pre 10 patrí presné udalosť-umiestnený editáciu, integrovaný disk-at-once napaľovanie CD, spracovanie súborov hudobný nástroj a neskreslený zvuk konverzie a čas strečing. Mastering efekty Bundle 2 powered by iZotope a vyše 20 DirectX zvukové efekty umožňujú odstránenie šumu a obnovenie zvuku. Stereo a viackanálový súbor editácia a spracovanie je k dispozícii viackanálový schopné spektra analýzy.

Užívateľ môže presne monitorovať úrovne zvuku pomocou VU metre RMS prehrávanie a nahrávanie, a použiť časovač záznamu a prah-založené nahrávacie pre rôzne úlohy. Podporu pre export viacerých foriem profesionálnych štandardné video formátov robí zvuk Forge Pro 10 softvér nástroj výberu pre multimediálne odborníkov. Okrem toho softvér poskytuje pevný ako skala stabilitu a jasné workflow, high-rozlíšenie 24-bit/192 kHz audio podporu a plne prispôsobiteľné užívateľské rozhranie.

Nové funkcie v Sony zvuk Forge Pro 10:

Plávajúce doky Window: Zvuk Forge Pro 10 softvér obsahuje vylepšenia pre prispôsobenie rozloženia a umiestnenia pracovného tradičné Sound Forge. Dock a skupiny windows Sound Forge rozhrania, prispôsobenie prostredia prispôsobiť spôsob práce programu.

Prispôsobiteľné okno rozloženia: Dizajn zvuk Forge Pro 10 editáciu prostredie pre maximalizáciu produktivity. Vytvoriť a uložiť viaceré rozhranie rozloženie konfigurácie pre single - a dual-monitor systémov. Ľahko vyvolať okno rozloženia pre špecifické editačné úlohy vrátane audio editácia, CD rozloženie, viackanálové súboru upravovať a ďalšie.

Predvolené typy Fade: Nastaviť predvolené mokré/suché zmesi a fade in/out krivky, ktoré budú použité pri editáciu audio súborov, poskytuje efektívne workflow počas relácie úprav.

Tabbed Browsing: Zvuk Forge Pro 10 softvér, môžete zoskupiť maximalizované údajové okná a ľahko ich prechádzať cez karty, zvýšiť rýchlosť a efektivitu pri upravovaní viacerých zvukových súborov.

Čiary mriežky vlastný výber: Vytvorenie slučky z existujúceho materiálu je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Pomocou mriežky na vizuálne rozdeliť audio výbery na rovnaké časti na čas podpisu na efektívne a presné úpravy.

Interaktívne Tutoriály: Tráviť menej času celoživotnému vzdelávaniu a viac času strih a mastering pomocou nových integrovaných cvičeniach v zvuk Forge Pro 10 softvér. Tieto výukové kurzy poskytujú návod demonštráciách spoločných čŕt a funkčnosti, vrátane DAO CD napaľovanie, vinyl záznamu a reštaurovanie pre ľahké analógového na digitálne konverzie a ďalšie.

Ponúknuté:

 • Gracenote CD Album identifikácia: Zvuk Forge Pro 10 softvér podporuje služba Gracenote MusicID Media rozpoznávania. Keď extrahovanie zvuku z CD, môžete zobraziť informácie vrátane trať titul, interpreta, a tiež predložiť informácie o skladbe.

 • Zoznam regiónov a zoznam skladieb Windows: Zoznam regiónov a Playlist okná majú funkcie pre rýchle na mieste editácia a radenie. Rýchlo upraviť oblasti zadaním novej hodnoty v poliach meno, začiatok, koniec alebo dĺžka.

 • Médiá Explorer s automatickým náhľad: ľahko a rýchlo nájsť Ukážka a otvorenie mediálnych súborov pomocou médií Explorer okno. Presuňte súbory a regióny z Explorer do priestoru alebo na iný otvorený súbor pre jednoduché vkladanie, miešanie alebo plynulý prechod. Preskúmajte zvukové súbory na disku CD-ROM a extrahovať automaticky pretiahnutím z Explorer do priestoru Sound Forge.

 • Nástroje pre vytváranie kyseliny slučky: Vytvoriť svoje vlastné hudobné slučky pre použitie kyseliny softvér. Zobrazenie a úprava kyseliny .wav súbor vlastností vrátane tempo a koreň Poznámka, jemne upravovať zvukové klipy a posun výberov získať požadovaný zvuk. Pri vytváraní slučku, informácie môžete nastaviť je vložený v súbore, takže vaše slučky bude meniť tempo a rozstup shift spolu s kyselinou projektu.

 • Audio-pre-Video: Softvér podporuje viac formátov, vrátane AVI, WMV, MPEG-1 a MPEG-2. Presne synchronizovať audio a video snímku po snímke. Obsahuje MPEG-2 šablóny na písanie súborov kompatibilných so štandardom HDV v rozlíšení 720p a 1080i uznesenia a AVI šablóny pomocou kodeku CineForm CFHD 720p a 1080i priebežných omietky. Zahrnuté sú tiež šablóny pre kódovanie WMV 720p a 1080p.

 • Dolby Digital AC-3 vývoz: Pomocou software export súborov multi-kanálové v priestorový AC-3 formáte zahrnutá Dolby Digital AC-3 plug-in.

Nástroje & efekty:

 • Hluku zníženie Audio reštaurovanie Plug-inov: Ľahko obnoviť zvuk z LPs, kazety, CD a ďalšie. 2 zníženie hluku kolekcia plug-inov obsahuje redukcia šumu, Audio reštaurovanie, kliknite a odstránenie praskať a pripnutý vrchol reštaurovanie. Použiť tieto opraviť bežné problémy so zvukom, ako sú pásky syčanie, klikne, objaví, zachrániť poškodený nahrávky a dať nový život do vášho audio.

 • Kanála a Hardware Level metrov: Hardware metrov okno a zisk fader vám umožní upraviť a sledovať úroveň výstupného zvukového súboru. Počas prehrávania môžete upraviť náhľad úrovne.

 • Kanál konvertor pre multi-kanálové súbory: Kanál prevodník nástroj podporuje multi-kanálové formáty pre jednoduché dole miešanie multi-kanálové súborov na mono alebo stereo.

 • Mokré/suché Mix a plynulom možnosťou efekty: Efekty a dialógy proces vám umožní pracovať na mediálny súbor a vylepšovať parametre vrátane mokré/suché. Rýchlo prepínať medzi spracovanie dialógov a údajov systému windows v režime upraviť výber, fade-in von a získať úrovniach.

 • Fáza rozsah a Mono-kompatibilita merania: Fáza rozsah merania pomáha sledovať obsah zvukový signál nájsť fázy zrušenia medzi kanálmi v audio súbore. Fáza rozsah nástroj vám rýchle a jednoduché vizuálne merania zvukového obsahu. Merač typy zahŕňajú Lissajousove - XY Plot Lissajousove - otáča, Polar - lineárny dej, a Polar - kruhový dej. Nový vodomer mono kompatibilite pomáha odhaľovať korelácia alebo rozdiely medzi kanálom súboru, ktorý môže spôsobiť zrušenie fázy keď sa miešanie na mono.

 • Analýza viackanálový schopné spektra: Zobrazenie frekvencie a podtext rôznych kanálov vo zvukovom súbore. Spektrum analytický nástroj ukazuje viac grafov v závislosti od toho, koľko kanálov sú vybrané. Analyzovať a základných frekvencií a podtext v vaše nahrávky. Sledovanie zmien, audio a efekty, viacnásobné videochat, fotiť a prekrytie zobrazení porovnať a zápas frekvencií z jedného súboru do druhého. Tlačidlá panela s nástrojmi patrí voľby FFT veľkosť a normálne alebo názor sonogram.

 • VST efekt podpora: Natívna podpora VST plug-inov, vrátane parametrov automatizácie, rozširuje počet efektov môžete použiť vaše audio, nakoniec zvýšenie vašej mastering flexibility.

 • Aplikácie skriptovanie: Použiť skriptovanie na automatizáciu bežných úloh a vytvoriť vlastné funkcie. Nová aplikácia skriptovací nástroje patrí okna editora skriptu a panel s nástrojmi. Navyše, tento softvér obsahuje skripty bežne používaných úloh. Skriptovací jazyky podporované sú C#, súbory JScript a VBScript.

 • Dávkový prevod: Môžete použiť rovnaké efekty a procesov do viacerých súborov, šetrí hodín čas editácia. Previesť digitálne audio súbory do rôznych formátov vrátane MP3, WMA, AIF a RM - odstránenie opakujúcich sa úloh. Previesť ľubovoľný počet súborov ako sa vám páči v jednom vyčistenie. Jednoducho pridajte skupinu súborov rozhranie dávkové konverzie, vyberte efekt alebo proces a spustiť skript. Môžete tiež uložiť a vyvolať vaše najčastejšie používané dávkové skripty.

 • Viac ako 40 vstavaný efektov a procesov: Uplatňuje viac ako 40 efekty profesionálne štúdio a procesy, ktoré zahŕňajú 200 presetov. Automatizované efekty patrí objem, Delay, zbor, a ďalšie.

 • Skrátené píku detekcie a označenie: Softvér automaticky prehľadá sekcie súboru a značky vzorky píky, ktoré orezávajú. Tieto ukazovatele tiež objaví v zozname regiónov na okamžitú identifikáciu. Audio Reštaurovanie Nástroje eliminovať klikne, objaví a ostatné hluku z vašich mixu.

 • Biela, ružová a hnedá šum generátory: Neoceniteľné pre testovanie audio miestnosti akustickej analýzy a merania. Tieto generátory sú tiež užitočné pre vytváranie zvukových efektov ako je voda, vietor, vrtuľníky a ďalšie.

 • Akustické zrkadlo Software Plug-In: Vyrovnať vaše audio vrátane mosty, kostoly, koncertných sál, moderné a klasické mikrofóny a viac rôznych prostrediach.

Špecifikácie:

Nahrávanie a prehrávanie:

 • Multi-kanálové nahrávanie zvuku
 • Podpora 24-bit, 32-bitový/64-bitovej vznášať / 192kHz
 • Automatické čas-založené nahrávacie
 • Podpora ovládačov ASIO
 • Meracie indikátory VU

Úpravy & Workflow:

 • Grafické Fade krivky
 • Multi-úloha pozadí vykresľovanie
 • Drag-and-Drop editáciu medzi kanálmi
 • Priebeh objem a Pan obálky
 • Súbor multi-kanálové editácia a spracovanie
 • Prispôsobiteľné klávesové priradenia
 • Real-Time editáciu a spracovanie

Systémové požiadavky:

 • 1G