Steinberg Cubase umelec 7.5 s bezplatný Upgrade na 8 na zápis

 • Video 1
299,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Steinberg Cubase umelec 7.5 hudobné produkcie softvér.
 • Ideálne pre výrobcov, inžinierov a skladateľov.
 • Zadarmo Upgrade na 8 na zápis.
 • Nové a vylepšené kanál Strip EQ

Steinberg Cubase umelec 7.5 s bezplatný Upgrade na 8 na zápis

Podrobnosti

Cubase umelec 7.5 ponuka osvedčeny strih a sekvencovani nastroje založene na rovnake zakladne technologie použivane hudobnikov po celom svete. Cubase umelec je bezkonkurenčny vo svojej cenovej kategorii uživateľsky privetive rozhranie, vykon a inšpirujuca nastrojov. Cubase umelec 7.5 je idealnou voľbou pre solovych umelcov, kapely alebo projekt študio majitelia.Referenčné číslo produktu: 42071

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Upozorňujeme vás bude automaticky aktualizovaný na Cubase umelec 8 na zápis

Nového umelca Cubase 8

Vylepšené Windows manipulácia

Cubase Pro 8 zavádza nové windows manipuláciu paradigma vrátane nového pracovného priestoru organizátor, ktorý umožňuje efektívnejšie toku činností. Windows možno voľne umiestnené na akýkoľvek displej a maximalizované, obnoviť, minimalizované, dlažbu a cyklicky striedajú s použitím štandardných príkazov Windows OS. Systém Windows bude teraz tiež skupina Cubase okná na paneli úloh, Zobraziť ukážku okna obsah a Zobraziť mini ikony. Režim "Vždy navrchu" teraz organizuje menšie plug-in okná aj keď práca s maximalizované windows MixConsole.

Nové funkcie v mieste Render

Nové vykreslenie priamej funkcia umožňuje ľahko odraziť MIDI a audio časti. Môžete definovať presne o čo sa patrí a napríklad render-v trati FX v novo vytvorené udalosti. Spúšťací príkaz a novú zvukovú stopu je vytvorený s všetky efekty nastavenia prepísal z pôvodného zdroja trati plus vaše kafilerických zvuk udalosť, vrátane neporušené udalosť hranice.

ASIO stráž 2

ASIO stráže 2 využíva nízke latencie len skladby kde latencia veciach pri používaní väčšieho latencia, ktorý šetrí výkon pre prehrávanie skladieb. Teraz podporuje dráhy nástroja vrátane multi-timbral a vzorky nástrojov, ktoré funkcie disku streaming, rovnako ako všetky živé vstupy nezávislé kanály. Vnútorné ASIO-Guard vyrovnávaciu pamäť bola rozšírená na zlepšenie zvukový výkon. Jednoducho nahrávať a sledovať v reálnom čase dokonca na CPU náročné projekty.

Zosilňovač basová gitara VST

Zosilňovač basová gitara VST poskytuje komplexné zbierka zosilňovačov, kabín a dupať boxy, ktoré prinášajú tie klasické rockové chrumkavé tóny alebo nuáns, funky smotanové tóny a všetko medzi. Zosilňovač basová gitara VST prichádza s šesť amp modelov a štyri klasické reproboxy nahral s ôsmimi rôznymi mikrofóny a mikrofón pozície reprodukovať jedinečný charakter ich originály. Vytvoriť kompletné nastavenie, pozostávajúce z zosilňovačov, viac než 20 klasických stomp poli efekty, reproboxy, mikrofón modely a pozície.

Plug-In Manager

Nový plug-in manager vám umožňuje usporiadať, Zoradiť a zoskupiť efektov a nástrojov na najvyššej úrovni alebo vo vlastných submenu, zistenie plug-iny, jednoduchšie a nechať sa zamerať na to, čo je naozaj dôležité. Vytvorte viaceré kolekcie ako sub-nastaví všetky nainštalované efekt a nástrojov a jednoduché prepínanie medzi nimi!

Vylepšené kanál Strip EQ

Kanál Gazy EQ modul poskytuje dodatočnú hodnotu myš-over odčítanie pre zisk, frekvencia a ekvivalent v ihrisku poznámku. Zadajte rozstup poznámky alebo percent hodnoty namiesto Hz frekvencií pre každé pásmo. Odborná sekcia Pre teraz ponúka voliteľné svahov 6, 12 (predvolené), 24, 36 a 48 pre high-rez a nízka-cut.

Multiband Expander

Multiband Expander umožňuje zmeniť dynamický rozsah vašich skladieb. Vybrať rôzne nastavenia pre každú zo štyroch dostupných frekvenčných pásmach samostatne vytvoriť širší dynamický rozsah alebo jednoducho znížiť nežiaduce hluk. Multiband Expander je tiež vybavený latencia-free live režim, ktorý umožňuje použitie plug-in v živé prostredie.

Rekonštruované DeEsser, vícepásmové kompresor & Tuner

DeEsser je teraz k dispozícii ako kanál Gazy modul, a pridáva podporu plnej bočné reťazce, umožňuje obmedziť na vysoké a nízke frekvencie a veľmi užitočný náhľad funkciu, ktorá hrá len signál, že dostane odstránené. Multiband kompresor teraz podporuje špecializované bočné-chaining so schopnosťou prispôsobiť a sledovať spúšťač frekvencií jednotlivo pre každého z jeho štyroch pásmach. Aktualizované Tuner plug-in teraz ponúka strobo ladenie režim, prispôsobiteľné základnej frekvencie a väčší displej pre lepšiu čitateľnosť.

Prepracované Track List & inšpektor

Prepracovaný zoznam skladieb a inšpektor ponúkajú teraz lepšiu čitateľnosť. Sledovať názvy sú ľahšie nájsť a obmedzenú sadu ovládacích prvkov skladby zo zoznamu skladieb nepotrebného. A s novú konfiguráciu kariet nižšie zoznam skladieb môžete prepínať okamžite rozdielny rozchod ovláda konfigurácie. Zobrazí len to, čo musíte vidieť v situácii konkrétny tok činností.

Nové nástroje Allen Morgan Pop-Rock

Allen Morgan má prísť s novým pop a rock štýl stavebnice, ktoré vám pomôžu získať čo najviac z vašich nových nástrojov a ktoré vám pomôžu prekonať veľa-bál skladateľa bloku. Allen Morgan Pop-Rock Toolbox je dodávaný s 30 stavebnice, každá s 25 až 30 audio a MIDI slučky smerované do preddefinovaných nástrojov vrátane nastavenia prúžok a mixéra kanálov. Ideálne pre keď hľadáte inšpirujúce nový materiál!

Ďalšie nové funkcie patria:

 • Quadrafuzz v2
 • Groove Agent SE 4 akustické Agent
 • MIDI Tempo detekcie
 • Dokovateľný nástroj Rack a MediaBay

Vlastnosti/špecifikácie

 • Kompletný hudobný produkčný systém, ponúka sadu vynikajúcu audio/MIDI nahrávanie, editáciu a miešanie nástroje
 • Přiřknout-získaní 32-bitové operácie v pohyblivej rádovej zvuk motora s až do 192 kHz, flexibilné routing a plná náhrada pri meškaní automatické
 • Podporuje 128 MIDI a 64 simultánne zvukových stôp
 • MixConsole poskytuje hviezdne miešania skúsenosti s plnú flexibilitu a integrované EQ/dynamika
 • 8 vynikajúcich virtuálnych nástrojov s viac ako 2600 zvuky
 • Obsahuje sadu 53 audio a 18 MIDI VST efektové procesory
 • Akord stopu a akord pads akord jednoduché skladanie a riadenie
 • Zahŕňa niekoľko desiatok predvolieb a tisíce MIDI výstavby slučky
 • Zjednodušené skóre editácia sada funkcií
 • Tisíce MIDI slučky stavby ako stavebné kamene pre vytvorenie piesne v len pár krokov