Steinberg Cubase umelec 7.5 s bezplatný Upgrade na umelec 8 EDU

 • Video 1
129,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Steinberg Cubase umelec 7.5 (vzdelavacie).
 • Idealne pre vyrobcov, inžinierov a skladateľov.
 • Nove LoopMash Audio ničitel.
 • Zahŕňa Groove Agent SE 4 bubna Sampler.
 • Novej generacie HALion Sonic SE 2

Steinberg Cubase umelec 7.5 s bezplatný Upgrade na umelec 8 EDU

Podrobnosti

Cubase umelec 7.5 ponuka osvedčeny strih a sekvencovani nastroje založene na rovnake zakladne technologie použivane hudobnikov po celom svete. Cubase umelec je bezkonkurenčny vo svojej cenovej kategorii uživateľsky privetive rozhranie, vykon a inšpirujuca nastrojov. Cubase umelec 7.5 je idealnou voľbou pre solovych umelcov, kapely alebo projekt študio majitelia.Referenčné číslo produktu: 42226

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Upozorňujeme vás bude automaticky aktualizovaný na Cubase Pro 8 na zápis

Prečítajte si viac v našej exkluzívnej video ukážky

Cubase umelec 7.5

Cubase umelec 7.5 vyrobilo dať hudobníkov, producentov a inžinieri nástroje, ktoré potrebujú získať prácu na najvyššej možnej úrovni. Nové funkcie boli pridané zefektívniť proces tvorby hudby. Nielen to, aby proces jednoduchšie, ale aj rýchlejšie. Steinberg vytvorili nové funkcie, ktoré umožňujú spravovať svoje skladby a nápady spôsobom oveľa intuitívnejšie.

Funkcie ako trať zviditeľnenie režim umožní vyberiete aký chcete vidieť stopy. Veľkých projektov môže dostať mätúce, keď máte vysoký počet skladieb. Trať viditeľnosť je možné zefektívniť usporiadať okná a umožní vám zamerať sa na zostávajúce skladby. Je možné, že chcete skryť skladieb, MIDI, alebo dokončená verzie nahraté do audio. Robiť to zadajte trať viditeľnosť kartu a de-Select biele tlačidlo vedľa každej skladby, ktoré chcete skryť.

Nástroj (t) stojan 2.0 Cubase umelec 7.5 aktualizovala tak pluginy sú otvorené. Keď pridáte VST VST stojane, zodpovedajúce skladby sa pridá aj do okna projektu a naopak. Nástroj skladby majú teraz viac výstupov pre akýkoľvek nástroj, ktorý možno ľahko vybrať.

TrackVersions

TrackVersions bol navrhnutý aby ste mohli pracovať na rôzne verzie rovnakej trati, pri zachovaní rovnakého nastavenia. Teraz ste schopní vytvoriť, premenovať a spravovať paralelné verzie od vnútri kanála rozbaľovací zoznam. To znamená, môžete napríklad nahrať viac basové linky na rovnakom kanáli a použite drop nadol vyberte ten najlepší. Alebo ste mohli pracovať na rôznych vokálne skladby a je potrebné predložiť rôzne verzie. TrackVersion miesta alternatívne verzie záznamov na strane tam, kde ich potrebujete. Tento proces vám umožní zrýchliť vaše workflow a pracuje s audio, MIDI, nástroje, akord, tempo a podpis skladby.

Groove Agent SE 4

Cubase umelec 7.5 teraz obsahuje nové Groove Agent SE 4, v nadväznosti na obrovsky úspešný Groove Agent ONE. Skvelá vec, o Groove Agent je jeho jednoduchosť použitia. Bol navrhnutý aby sa podobajú mapy pre dokonalú integráciu a MPC. To vám umožní začať robiť beaty rýchlo prirodzenou cestou a nemajú pocit, že ste bol brzdený cez zložité menu a procesov. Bubon stroj je len tak dobrý ako jeho zvuky a zvuky boli navrhnuté a zaznamenávajú niektoré z najviac talentovaných inžinierov k dispozícii. To znamená, že môžete ísť od ustanovujúce tuku Hip Hop beaty, potom prepnúť na groovy funk Beats s ľahkosťou.

HALion Sonic SE 2

HALion SE Sonic 2 je nové a aktualizované sampler pre Cubase umelec 7.5. To bol navrhnutý na umožnenie prístupu na veľký výber nástrojov a je ideálny pre skladateľov, ktorí potrebujú veľké palety zvuku. Rozhranie bolo set-up dať rýchly prístup používateľa do nástrojov prostredníctvom jeho integrovaný prehliadač. Na HALion SE Sonic 2 teraz sa môže pochváliť 8 vplyv nových typov, ktoré zahŕňajú: páska sýtosť Wah Wah, automatický Filter, Flanger krok, krúžok modulátor, Octaver, Vintage komplet, obálka Shaper a klasické, ale zlepšila rotačný efekt

LoopMash FX

LoopMash dorazil modifikovať a mash skladby sa ako nikdy predtým. Tento nový malý prístroj sonic mučenia bol vytvorený pridajte tento extra kúsok randomizácie hudbu. Tieto FXs môže pomôcť pridať záujmu beaty, melódie a ani majster kanálov. Až minútu FX štýly sú ideálne pre Dubstep a electronica, Pridanie prestávky, pásky-zastaví a kokt. LoopMash bol navrhnutý pre použitie v štúdiu, ale naozaj ožíva pri použití v prostredí živé. Všetky parametre môžu byť mapované na MIDI kontrolér a hral v reálnom čase.

Zjavenie Reverb

Vyvinuté s cieľom obnoviť zvuk klasické FX jednotiek, Zjavenie Reverb pridá iskru na akejkoľvek ceste. Steinberg pracovali s inžinieri filmu mixpulty vyrábať algoritmy, ktoré znelo rovnako ohromujúci ako originály ich napodobňovanie. Reverby sú zvyknutí dať zvuk scény z vesmíru. Môžu byť použité na čokoľvek od spev, struny na perkusie pridať teplý hladké atmosféru

Magneto 2

Magneto nebol zhruba od čias Cubase SX, ale teraz Steinberg sa rozhodol vzkriesiť a aktualizujte túto jednotku. Čo máme teraz je nové a lesklé Magneto 2. Okrem toho majú facelift, Magneto 2 bol aktualizovaný vyrábať realistickejšie a prírodné pásky nasýtenia. Niektorí kritici hovoria, že digitálne je studena a lesk, ale už nie, pretože tento malý plugin pridá teplo že iba analógové pásky môže produkovať. Magneto 2 má pásmového priepustu nastavenie, ktoré umožňuje vybrať frekvenčný rozsah chcete použiť efekt. Tam je tiež Duálny režim, ktorý simuluje pomocou dvoch pásky strojov v poradí.

Ďalšie funkcie

 • 32-bitové operácie v pohyblivej rádovej Steinberg zvuk motora
 • 64 zvuku a 128 nástroja MIDI skladby
 • All-Nová MixConsole poskytuje maximálnu miešanie skúsenosti
 • Komplexný súbor nástrojov 8 vynikajúcu 2400 zvuky
 • Kompletná sada 50 high-end audio a 18 MIDI VST efektové procesory
 • Akord stopu
 • Tisíce MIDI výstavby slučky
 • 5 hodín na internete HD Video Tutoriály
 • Systémové požiadavky

  Podporované operačné systémy

  • Mac OS X verzia 10.8/10.9
  • PC Windows 7 / Windows 8.x

  Minimálne systémové požiadavky

  • Intel alebo AMD Dual-Core Procesor
  • 2 GB RAM / 8 GB voľného miesta na HD
  • USB Port pre USB-eLicencer (Správa licencií)
  • Kompatibilné OS Audio Hardware
  • DVD-ROM Dual-Layer disk
  Pripojenie k internetu pre aktiváciu, účet set-up a osobné / registrácia produktu