Fender gitary

Gear4music.com

Nájdete ich na pódiách po celom svete. Značka Fender je preslávená pre svoje konštrukčné kvality a inovatívnosť. A presne to je dôvod, prečo môžete Fender gitary vidieť tak často v rukách hudobných velikánov. Ako autorizovaný predajca pod označením Fender Showcase Premium Dealer, Gear4music ponúka obrovskú škálu Fender zariadení. A aby toho nebolo málo, každý z produktov automaticky prichádza s dvojročnou zárukou. Zobraziť všetky informácie

Fender bestsellery

Prvých 20 produktov

Informácie o značke Fender

Značka Fender bola založená v Kalifornii v roku 1946 nadšencom menom Leo Fender a od tých čias poznačila a transformovala takmer každý hudobný žáner od rock'n "rollu cez country až po jazz, blues a mnoho ďalších.

Každý od začiatočníkov až po najpopulárnejších a najuznávanejších umelcov sveta používal a naďalej používa Fender gitary a zosilňovače, vďaka čomu je Fender nie len dominantným hráčom na trhu, ale tiež nefalšovanou kultúrnou ikonou.

V priebehu rokov boli nástroje Fender prvou voľbou pre množstvo talentovaných a vplyvých gitaristov vrátane legiend, ako je Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho ďalších umelcov. Na Gear4music.com máme veľký výber Fender elektrických gitár, basových gitár, akustických gitár, zosilňovačov a príslušenstva, a to neraz za najnižšie ceny na trhu.