Fender gitary

Gear4music.com

Fender sa stal synonymom pre slovo gitara. Za viac ako pol storočia existencie spoločnosti, gitary a basy Fender boli používané mnohými z najrenomovanejších hudobníkov na svete. Gitaristi ako Jimi Hendrix, Eric Clapton a David Gilmour, to sú len niektorí zo stoviek slávnych gitaristov, ktorí s gitarou Fender brázdili javiská po celom svete - napríklad s kultovými modelmi Telecaster a Stratocaster. Zobraziť všetky informácie

Fender bestsellery

Prvých 20 produktov

Informácie o značke Fender

Značka Fender bola založená v Kalifornii v roku 1946 nadšencom menom Leo Fender a od tých čias poznačila a transformovala takmer každý hudobný žáner od rock'n "rollu cez country až po jazz, blues a mnoho ďalších.

Každý od začiatočníkov až po najpopulárnejších a najuznávanejších umelcov sveta používal a naďalej používa Fender gitary a zosilňovače, vďaka čomu je Fender nie len dominantným hráčom na trhu, ale tiež nefalšovanou kultúrnou ikonou.

V priebehu rokov boli nástroje Fender prvou voľbou pre množstvo talentovaných a vplyvých gitaristov vrátane legiend, ako je Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton a mnoho ďalších umelcov. Na Gear4music.com máme veľký výber Fender elektrických gitár, basových gitár, akustických gitár, zosilňovačov a príslušenstva, a to neraz za najnižšie ceny na trhu.