Korg mini KAOSS PAD 2 dynamický efektový procesor

 • Video 1
119,00 € Odporúčaná cena 188,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Vážne DJ Toolkit.
 • Realtime Touchpad Control.
 • 100 Dynamické KAOSS efekty.
 • Postavený v Mic.
 • MP3 prehrávač

Korg mini KAOSS PAD 2 dynamický efektový procesor

Podrobnosti

Elegantné, samostatné a je pripravený na stupni, studio alebo DJ scénu - zavedenie mini KAOSS PAD 2 - s palubným prehrávania MP3! -Korg KAOSS PAD série výrobkov sa stali must-mať účinok jednotiek v každej hudobník Rog - najmä na DJ scéne. Originál mini KAOSS PAD získal obrovské popularity na balenie full-linové efekty do jeho kompaktný tela. Teraz, Vitajte mini KAOSS PAD 2!Referenčné číslo produktu: 24120

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Okrem dedenie silný vplyv programov z KAOSS PAD KP3 a strany KAOSS podložky ČTYŘKOALICE, poskytuje MP3 prehrávač s nastaviteľným rozstup, takže jednotkou mini KAOSS PAD 2 ideálny pre vytvorenie výkon DJ-štýl. Použiť ako DJ prehrávacie zariadenie alebo použijeme ju na spracovanie celá produkcia vášho DJ plošinu s Korg je slávny KAOSS efekty. Instrumentalista, gitaristi, zvuku dizajnérmi a dokonca len hudobné fanúšikov sa bude páčiť, pomocou mini KAOSS PAD 2. Organické elektroluminiscenčné (OEL) displej poskytuje vynikajúci viditeľnosť. Pridať do že dotyk posuvník pre jednoduchosť použitia, microSD karty údajov úspory, plus reproduktor a mikrofón. Všetky tieto funkcie odrážať vylepšenia, ktoré sú začlenené do elegantné a zaujímavých mini KAOSS PAD 2.

Reálnom čase touchpad kontroly

Intuitívny design a úžasné pružnosť touchpad umožňuje mini KAOSS PAD 2 používateľom ľahko ovládať viacero účinkov a parametre jednoducho stroking, ťuknutím alebo odření dotyk KAOSS pad ich prstom. Použitím tento pozoruhodný dizajn, môžete jednoducho meniť efekty zložité spôsobmi, ktoré by nebolo možné na jednotke konvenčných účinok, takmer ako keby ste boli hrajú nástroje.

100 dynamické KAOSS

100 rozmanité, pripravený hrať účinok programy sú balené do mini KAOSS PAD 2, vrátane mnohých zdedené z KAOSS PAD KP3. Zahŕňajú štandardné efekty, ako napríklad Flanger, Filter, meškanie, a Reverb, ako aj tri nové efekty, ktoré sa prvýkrát objavila na strany KAOSS podložky ČTYŘKOALICE: mocný Looper Vinyl prestávke a vyhýbal kompresora.

UVOĽNENIE FX poskytuje prirodzené a prechody

Keď budete mať prst mimo touchpad, FX uvoľnenie tak, aby účinok hladko zapadne do vašej písnička alebo výkon a zabráni náhlemu účinok výpadky automaticky pridá efekt oneskorenia. Pri použití efekt (ako je agresívne narušenie), ktorý má úplne iný znak ako nespracované zvuk, umožňujúce FX uvoľnenie zabezpečuje, že účinok bude zmes prirodzene do skladby vaše pieseň.

Extreme výkon kontroly

Vynikajúce pre použitie DJ a živých vystúpení, mini KAOSS PAD 2 poskytuje tri Program spomienky na okamžité stiahnutie vaše obľúbené účinkov. Funkciu Hold zamrzne účinok parametre založené na váš prst aktuálneho umiestnenia na touchpad pre hands-free činnosť. Automatické zisťovanie BPM zosynchronizuje uplatniteľné efekty tempo pieseň, tak všetko naďalej presúvať v synch pre profesionálne výkon. Tieto funkcie poskytnúť mini KAOSS PAD 2 s extrémne DJ potenciál.

Postavená-in Mic

Je potrebné to naozaj houkání až na tanečný parket? Mini KAOSS PAD 2 ponúka postavená-in mic, ktoré možno použiť ako "kričať" mic počas DJ výkon na ďalšie dodajú davu. A áno, skutočne, môžete použiť efekty na mic zvuk.

MP3 prehrávač

Mini KAOSS PAD 2 poskytuje MP3 prehrávač, ktorý dokáže prehrávať zvukové údaje z karty microSD. Môžete uložiť svoje obľúbené skladby na karte a uplatňovať reálnom čase efekty na pieseň, ako to hrá. Ukladanie zvukových efektov alebo iné zvukové materiály, ktoré chcete používať počas relácie DJ alebo uložiť vaše nejoblíbenější písnička údaje a potom majú právo, aby sa uplatňujú rôzne efekty na to. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov KAOSS PAD, samostatný mini KAOSS PAD 2 umožňuje vykonávať bez potreby akéhokoľvek ďalšieho zariadenia ako vstupné zdrojov.

WAV formáte, ako aj MP3 formát je podporovaný; môžete použiť mini KAOSS PAD 2 pre profesionál, ktoré vyžadujú vysokú kvalitu zvuku.

* SDXC karty sa nemôže použiť. * Podporuje formáty: MP3 súborov WAV súbory (16-bit, 44,1 kHz/48 kHz, stereo) (44,1 kHz@128, 192, 256, 300 kbps, stereo, VBR podporované)

Vážne DJ toolkit

Rýchlosť prehrávania vnútorného MP3 prehrávača sa môže meniť pomocou jazdca hodnotu. Mini KAOSS PAD 2 tiež umožňuje nastaviť bod cue, špecifikujúce, kde v piesni prehrávanie sa spustí. Navyše, jazdca hodnoty sa môžu využiť ako fader prispôsobiť objem rovnováhu medzi externého zvukového vstupu a MP3 prehrávač, umožňuje mini KAOSS PAD 2 použijú ako vážne DJ prehrávač alebo jednoduchého mixpult. Pridať mini KAOSS PAD 2 ako tretí hráč v DJ set, tešiť vzrušujúci DJ hrať kombináciou dvoch mini KAOSS PAD 2s, alebo načítať váš mini KAOSS PAD 2 s zvukové efekty alebo hlas vzoriek a použiť ako hráč vzorky!

Zaznamenávať vaše výkonov

Karty microSD možno pre ukladanie údajov MP3 a tiež zachytiť vaše mini KAOSS PAD 2 výkon, a to do predlohy rekordér ako WAV formáte údajov. Po nájdení perfektný spôsob, ako použiť efekt, môžete použiť túto funkciu na zaznamenanie váš nápad. Toto je pohodlný spôsob, ako zdieľať mini KAOSS PAD 2 výkonov na internete.

6 prednastavenia audio ukážku slučky

6 prednastavených audio ukážku slučky sú uložené v pamäti. Tieto demo slučky poskytnúť užitočný audio zdroj, ktoré môžu byť použité okamžite Coffmana rôznych programov účinok, bez toho, aby hákov hore externého audio prehrávač, alebo skôr, než akékoľvek zvukové údaje alebo MP3 súbory uložené na microSD karty.

Ergonomický dizajn

Mini KAOSS PAD 2 funkcie pohodlne zakrivené orgán, ktorý spôsobuje, že je štýlový a veľmi ľahko hrať. Vysokého kontrastu OEL (organické elektroluminiscenčné) displej jasne názvy zvukov, vlastnosti a parametre, a zabezpečuje kokpitom, dokonca v matne osvetlené DJ búdky alebo fáze. Rovnako ako u touchpad, jazdca hodnota je tiež dotyk-citlivý. Posuvným alebo poklepaním prstom (podľa potreby jednotlivých funkcií), parametre a funkcie môžu byť riadené hladko. Ľahká a kompaktná, KAOSS PAD 2 je dost štíhly na to, aby sa ľahko zmestil do rúk alebo vrecku. Energeticky účinné dizajn umožňuje všade vykonávať len dve batérie veľkosti AA. Vybavený vstavaný reproduktor, KAOSS PAD 2 je pripravený zdieľať vaše vzrušujúce sonic výtvory, vždy, keď prejdete hudbu. Slúchadlový výstup poskytuje súkromie pre hranie a experimentovanie sám, a tiež umožňuje pripojiť iné zvukové zariadenie KAOSS PAD 2.

Vlastnosti/špecifikácie

 • Control efekty v reálnom čase pomocou touchpad intuitívne rozhranie

 • 100 vplyv programov, ideálny pre DJ mixov alebo konštrukciu

 • 3. Program spomienky poskytnúť okamžité stiahnutie obľúbené účinkov

 • FX uvoľnení sa týka prirodzené "Podružné" účinok zvuk

 • Výkonné Looper Vinyl prestávke a vyhýbal sa Comp efekty vypožičané z KAOSS PAD QUAD

 • Použiť funkciu "Hold" pamatovat stanovisko touchpad

 • Vstavaný Auto BPM detekcie

 • Vnútorné mic plus externého audio vstupy

 • MP3 prehrávač s microSD karty na skladovanie/výmenu údajov;

 • Vykonávať mini KAOSS PAD 2 bez nutnosti iným zariadeniam!

 • Podpora pre rozstup zmeniť a Pretočte bod nastavenia umožňuje vážne DJ hrať

 • Zaznamenávať vaše výkonov

 • 6 prednastavených slučky pre použitie ako zvukové ukážky vzorky

 • Ľahké čítanie obrazovky používa high-viditeľnosť organické EL (OEL) displej

 • HODNOTA jazdec umožňuje hladký parameter kontroly

 • Batérie operácie a vstavaný reproduktor pre on-sa-go potešenie

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.